Dat was vroeg, 06:15 opstaan. Madée was er al snel uit om nog met de hond Boody te knuffelen. Ze was erg verdrietig toen Tony achteruit van de poort met Paulinho en Boody weg reed. We hadden alledrie nu al last van Saudade naar deze fijne plek. Tony had 16 mensen in zijn bus gepropt en alle bagage bovenop. Madée heeft de hele reis naar Porto Novo zachtjes gehuild om haar vriendje.
Op de boot ging het gelukkig beter. We zagen vliegende vissen en er waren andere kindjes. Deze boot heeft eerst bij Vlieland gevaren, dat zie je er nog op staan.
Toen we het havengebouw van Mindelo uit kwamen was de eerste die we zagen Vava. Hij bracht ons met plezier naar Las Rochas, waar we weer een mooi appartement hadden. Na zwembad en lunch gingen we naar Laginha, het strand van Mindelo. In een leuke strandtent hadden we wel zon en geen wind en een Nederlands kindje om mee te spelen.
Madée mocht eindelijk snoepjes kopen bij een kraampje langs de weg, voor in het vliegtuig. Ze had nog wat troost nodig, want het hondje in Las Rochas had een nieuw baasje gevonden. Dat was wel een teleurstelling. Gelukkig kreeg ze wel kusjes van de serveersters.
We hebben foto’s van Taran bekeken, het hondje van mijn oom Kees en tante Ineke.
Dat hielp ook goed.
De koffers staan klaar. Morgen om 12:25 vliegen we terug met een tussenstop op Sal.
Geschreven door Met.drie.op.reis