Galle

Sri Lanka, Galle

Vandaag vertrekken we naar ons volgende hotel in Hikkaduwa. We maken een tussenstop in Galle. Sfeervol stadje met een rijke geschiedenis. In het maritiem museum zien we een hoop restanten uit het VOC verleden, waaronder een scheepsbel. Maar Madée vindt er niks aan, dus veel meer heb ik er niet van opgestoken.
Bij de bekende vuurtoren zien we een slangenbezweerder. Na even rondgestruind te hebben vinden we een heerlijke lunchplek bij Deco. www.decoon44.com
Als je denkt, wat eten die luitjes decadent... Dat klopt, Toby is het zo beu dat hij steeds ziek is dat hij mij de luxe tentjes uit laat kiezen. Waar het dan nog altijd veel goedkoper is dan thuis. En je lekker koel zit :-)
Daarna een kort ritje naar Hikkaduwa, waar ons het mooiste hotel dat we ooit hebben gezien wacht. Direct aan zee, met ruime en koele kamers en mooie zwembaden. Nog een voordeel van laat vertrekken; via www.booking.com konden we dit met 70% korting boeken. www.cinnamonhotels.com (Hikka Tranz). Want anders zou dit ver boven ons budget zijn.
Toby gaat meteen snorkelen en heeft de tijd van zijn leven, omringd door twee reuzenschildpadden.
Madée en ik zoeken hem na het slaapje op en als we samen op zoek gaan zien we maar liefst vier reuzenschildpadden in de branding! We zijn er stil van. Nou ja, Madée roept "schildpadje, kom maar"! Met de ondergaande zon het strand verlaten en heerlijk gegeten in het hotel. We ervaren nu hoe weinig cultuur je mee krijgt in zo'n afgesloten paradijs, maar over natuur niks te klagen!

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Haa schattepiekes, wat leuk om via deze verslagen mee te mogen genieten van jullie geweldige reis. Het brengt ons zo ook in vakantie stemming. Leuk om te zien dat Madée het naar haar zin heeft. Toby hopelijk verloopt het vervolg van jullie reis zonder ziek te zijn. Dikke poen voor jullie drietjes.

Jozien 2017-02-28 12:48:11

Geen zieken nu, maar genieten aan zee. Tot snel xxx

Met.drie.op.reis 2017-02-28 20:06:09
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.