Het weer was niet denderend. We zijn droog vertrokken, maar al snel kregen we een bui op onze nek. Snel de regenjas aan om na enkele minuten weer uit te trekken. Dat verschillende malen vandaag, want een KWay aanhouden als het niet regent is ook geen goed idee, want dan wordt je weer nat van het zweet. We hebben enkele dagen het vlakke Frankrijk gehad, vandaag zaten er weer enkele pittige beklimmingen in. Op het einde van onze tocht liepen we weer tussen enkele wijngaarden, we naderen namelijk Chablis. Morgen lopen we er dwars doorheen, ik ken wel niet veel van wijn maar weet wel dat Chablis een lekker wit wijntje is. Misschien ergens gaan proeven, maar wel na de tocht, want alcohol gaat niet samen met wandelen dat hebben we ook al ondervonden.
Ons logement voor deze nacht is sober, maar we hebben alles wat we nodig hebben. Onze gastvrouw doet alles om het ons aangenaam te maken. Ze komt ons zelfs ophalen op ons eindpunt van vandaag en brengt ons morgenvroeg terug. En straks krijgen we nog een smakelijk avondmaal.
De weersverwachting voor morgen zijn zomers : ganse dag zo'n tot 24 graden. Wel 25 km met veel niveauverschillen, dus lastig voor die mannen van 60+.
Geschreven door Lucvanhoof.reisblog