Via Monastica 6 maart 2024

België, Zoutleeuw

Vertrokken om 9 uur In Diest. Na 200 m liepen we al verkeerd. Dan langs holle wegen, eindeloze fruitboomgaarden, mooie vergezichten stappen we richting Zoutleeuw. Nergens is een gelegenheid om een tasje koffie te drinken, maar een sympatieke wandelaarster nodigt ons uit om op haar terras een koffie te komen drinken.
Tussen de vele boomgaarden met fruitbomen worden we verrast door 6 reeën en wat later door een haas.
Als we bijna in Zoutleeuw zijn, hebben we een leuke babbel met een wielertoerist die enkele jaren geleden met de fiets naar Santiago de Compostela is gereden. Als herinnering heeft hij er een tattoo laten zetten met het symbool van de Camino. Dat brengt ons op een idee.
In Zoutleeuw eerst onze stempel gehaald bij de. VVV en dan ons logies opgezocht. We kregen van onze gastheer een lekker avondmaal aangeboden. Dan nog even helpen bij met de installatie van de nieuwe Ikea-bedden. We hebben heel goed geslapen.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.