Fløya

Noorwegen, Nordland

Omdat het nog steeds zoveel waaide hebben we lekker rustig aan gedaan in de ochtend om nog van ons hutje te kunnen genieten. Tegen tienen toch er maar opuit gegaan. Die dag hebben we Fløya beklommen met de bekende Devil's gate (een rots ingeklemd tussen 2 andere rotsen). Het was lekker efficient naar boven. Een prachtig uitzicht, helaas wel met dikke wolken. Bij de Devil's gate heeft een Luxemburgse gast ons op de foto gezet!
Die avond hebben weer op een mooie wild campeer plek gestaan met mooi uitzicht. Op het menu: falafel wraps met hummus, avocado en tomaat.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.