Dwars door Spanje en Portugal. Dag 13 - 74.

Portugal, Santiago do Cacém

Vandaag de was weer eens gedraaid. Beddengoed naar buiten in de zon. Zelfs het matras moest er aan geloven. Even lekker uitwaaien. Zonder dat het waaide dan want het was windstil. Maar wel even de frisse lucht in dus. Vanavond een heerlijk fris bedje. En de kleren weer schoon. Niet dat je veel smerig maakt. Overdag geen kleren nodig. Alleen in de avond en als je op pad bent. Moest echt zoeken om de wasmachine vol te krijgen. 😁. Zelfs na 3 weken. Lekker in de zon laten drogen met dit mooie weer.

Om vijf uur had de overbuurman de sauna besproken voor ons. Met zijn vijven, €15. €3 pp. Prima. Dus nu heerlijk een paar rondjes sauna. Tussen door even een warme hap warm maken. Had nog een prakkie rijst en een prakkie witte bonen. Dus rijst met bonen. Bakkie koffie onder het typen op de socials. Hierna nog een rondje sauna. En dan lekker soezig mijn mandje in. Het leven van een pensionada is zo gek nog niet onder de Portugese zon. De muziek. Kate Perry. Hot ‘n Cold

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Ja het is een schitterend gebied daar en buiten de agriculture weinig gecultiveerd. Als je wilt onthaasten, is dit een prima plek. Een soort Drenthe op zijn Portugees 😉

Bart 2025-01-15 19:59:11

Haha, ja. Inclusief de hunebedden. 😁

duncs.campertravels 2025-01-16 10:34:54
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.