Frankrijk binnen

Frankrijk, Cahors

Eerst maar even tanken. In Frankrijk is de diesel duurder. En we zijn langs een goedkoop adresje verzenden gisteren. € 1.419. 😁. Dan de rest grens over. Even stoppen bij wat winkeltjes. Blijkt dat we nog net in Spanje zijn. Overkant van de straat/ rivier is Frankrijk. Na een souveniertje en wat boodschappen de grens over. Tolvrij. Maar dat houd wel in dat je de eerste 30 kilometer minstens stapvoets rijd. Al die Fransen willen op zondag nog even goedkoop tanken en boodschappen doen. Na anderhalf uur stoplichten rotondes met stoplichten en meer stoplichten is het lunchtijd. Rechts een marktje. We parkeren en slaan nog wat kaas en worst in. Een Vietnamees rolletje bij de Vietnamese foodtruck.

Om half 2 verder. Gelukkig ontvouwd ons een mooie doorgaande D-weg. Dat blijft zelfs zo tot aan Cahors 250 kilometer verder aan de Lot. T is evenzogoed nog bijna half zes dat we op de CP staan. Service plek is echter kaduuk. Alleen grijs wate lozen. Het zwart morgen maar ergens met een paar Emmen vers water. Bon nuit dan maar. Morgen weer een dag.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.