Hua Hin - Chumphon - Koh Samui

Thailand, Hua Hin

Vertrek hotel Hua Hin 7:30
Aankomst hotel Koh Samui 19u.
Goeieavond iedereen.
Weer een lange trip voor de boeg maar alles verliep vlot.
Veel plaats op de bus en goeie zetels. Op de catamaran zette ik mij langs de zijde van het tussendek, beschut van zon en wind maar blijkbaar niet van zeewater. Eens vertrokken kreeg ik een gratis douche aangeboden. Ik was daar snel weer weg. Je kon daar trouwens niet blijven zitten, zo hevig spatte het water.
Dan maar binnen een plekje gaan zoeken want ik had ook geen zin om op het bovendek te gaan zitten.
De zee was inderdaad heel woelig en we dansten op en neer en van links naar rechts. Sommigen zagen hun eten terugkomen maar standaard zitten er zakjes in iedere leuning.
De eerste stop was Koh Kao, ( Koh = eiland ) waar we in 2018 zijn geweest in een heel mooi hotel. Een uurtje verder is de volgende stop, Koh Phangan, een beetje een party eiland die gekend is voor zijn full en half moon party's en dan een half uurtje verder Koh Samui.
Koh Samui is een eiland gelegen in de Golf van Thailand. Het is het derde eiland van Thailand qua grootte na Phuket en Ko Chang waar we in 2016 ook al zijn geweest.
Koh Samui heeft zijn eigen luchthaven en dit is eigendom van Bangkok Airways. Er vliegen dus enkel toestellen van deze maatschappij en kunnen zo hun prijzen dan ook hoger leggen of wat we in Thailand gewoon zijn. De luchthaven ziet er niet echt uit als een luchthaven, je zou bijna denken dat je in Hawaï zit.
Ik vertrek vrijdag met het vliegtuig naar Chiang Mai, je zal het wel zien aan de foto's die ik dan zal posten.
De aankomst aan het hotel, of al trekt het meer op een homestay. Allemaal huisjes rond het zwembad. De eigenaar wachtte mij op, een heel vriendelijk man en liet mij mijn verblijf zien. Die man sprak al meer woorden uit of gans mijn verblijf samen in Hotel Habitat.
Koffers gedropt en dan voedsel gaan zoeken want dit was een tijdje geleden. 5 minuten wandelen en ik nam er plaats in een klein restaurantje die 4.7 kreeg op google.
De eerste keer bestelde ik spring rolls, lekker maar spijtig dat ze koud waren. Ook de eerste pad thai kwam voorbij. Die eet ik hier niet zoveel omdat ik die thuis ook wel vaak klaarmaak. Lekker maar ... wat je zelf doet ... doe je soms beter ;-)
Nog even langs in de buurtwinkel en terug naar mijn huisje. Uitpakken, douchen en de blog schrijven.
Volgens de eigenaar is morgen en overmorgen de beste dag van de week. Ik ga mij dus die 2 dagen een scooter huren en alles proberen te doen wat ik wil doen. De volgende dagen bekijk ik het wel hoe het weer is.
Zo mensen, bedtijd hier want het reizen kruipt in de kleren. Ik heb nood aan vakantie ;-)
Bij leven en welzijn, tot morgen.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Zeer leuk om je avonturen te volgen. Wat een tof huisje......geniet ervan en keep it safe

Gladys 2024-12-01 18:40:35

Thx, ik doe mijn best. Bedankt voor de leuke reacties.

TheBaldadventurer 2024-12-02 01:48:33

Ziet er allemaal goed uit Dominique, interessant om te volgen. zorg goed voor jezelf.

tante 2024-12-02 08:37:36
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.