Aankomst Bangkok met vertrek naar Hua Hin

Qatar, Doha

Om 9u stond ik aan de kiosk voor mijn bus ticket te kopen en zag dat de eerstvolgende bus pas om 14u30 vertrok. Dit was eventjes vloeken want je hebt normaal elk uur een bus. Zaten al die andere dan al vol? Ik had die ook vooraf online kunnen boeken maar met die vertraging zou ik ook gezien zijn. Ik haalde eventjes mijn hersenen uit slaapmodus want ik had buiten wat rusten nog niks kunnen slapen. Naar het station gaan en de trein nemen was een optie. Wanneer vertrok die? Wanneer was er plaats? Al snel besloot ik om mijn bus ticket te kopen en gewoon te wachten. Ik ben daar namelijk hèèl goed in. Ik besloot dan op de luchthaven mijn simkaart te kopen aan 1000 baht ipv aan 300 baht buiten de luchthaven. Ik moest mij toch met iets kunnen bezighouden, zoals mijn verhaal schrijven op pindat. Dan eventjes de food court op de luchthaven bezocht om mijn eerste Thaise maaltijd binnen te duwen. Neem je tijd, ik heb nog 5u ...
En zo kwam het uur van vertrek. 14u35 en om 17u30 aan het busstation, dit was snel. Met een klein supplement brachten ze je naar je hotel. Met z'n allen de mini bus in en weg waren we. Raad eens wie als laatste aan zijn hotel was? just, ikke. Tja ik ben nu toch gewoon van wachten.
De eerste indruk kan je maar 1 keer maken en hier sloeg de dame aan de balie de bal wat mis. Naam, passpoort. Vul hier je telefoonnummer in en je kamer is 306. euh, oke, is er misschien ook ontbijt? Jij heb daar niet voor gekozen. Neen maar wat kost het, ik wil dit erbij. 250 baht per dag maar hier in de buurt zijn zaakjes genoeg om te ontbijten. Euh oke, dan zoeken we het daar wel.
De kamer is sober maar netjes, meer moet dit niet zijn. Ook al was ik doodmoe en de frisse kantjes aan mijn lichaam zullen ook wel verdwenen zijn na die lange trip besloot ik toch om een restaurantje op te zoeken die op mijn lijstje stond. 1.6km stappen, ik kan dit. Eerst binnen bij de 7/11 om muggenspray en dan kwam ik aan. Er is even geen plaats mijnheer, wacht hier een beetje. Ja natuurlijk, ik ben het wachten gewoon :-) maar al snel kreeg ik mijn tafeltje.
ik bestelde groene curry met zeevruchten, fried rice met varkensvlees, fried papaja salad en een spuitwatertje. Het probleem bij die Thaise, ze brengen zelden of nooit samen je eten. Eerst mijn curry, 5 minuten later mijn rijst en eventjes dacht ik dat mijn salade als dessert zou komen. Wat een berg eten maar het was allemaal op.
Het is hier nu 21u30, dus bij jullie 15u30 maar het is meer dan nodig dat ik mijn bed ga opzoeken. Ik denk dat ik als een blok inslaap ga vallen.
Wat er morgen op het menu sta, ik weet het nog niet. Een beetje de streek verkennen en misschien mijn boot voor zondag vast gaan leggen.
Slaap zacht, ik zal dit ook doen.


Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Nu genieten zeuneke xxx

Nadine 2024-11-27 05:25:17

Hey Dominique, terug vertrokken om mooie dromen te realiseren. Je hebt ballen om dit avontuur alleen aan te gaan, petje af. Geniet ervan en kom terug met een zak mooie herinneringen. Groetjes Gladys & Bart ps: bedankt om mij toe te voegen om u te volgen , ik vind dit zo plezant om te zien hoe het echte leven daar is

Gladys 2024-11-27 07:35:14

Gelukkig ben je vertragingen gewoon...en vraag misschien aan je lieftallige collega 😁 om dit in te brengen als overuren, zending ? Whatever...enne hou het safe daar, not too spicy 😜

Patje 2024-11-27 17:10:29

Van tegenslag gesproken ......allé ge moet nergens op tijd zijn Soppel ,morgen, ga het al heel wa beter zijn .

Gladys 2024-11-27 19:02:31

Die eerste thaise bordjes zien er nie slecht uit!

Bo 2024-11-27 20:25:02
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.