Eilandbezoek

Frankrijk, Le Breuil

We hebben besloten twee nachten te blijven op deze camping om zo vandaag een bezoek te kunnen brengen aan Ile d’Oleron. Hier zijn we al een keer geweest en we willen graag een dagje eiland samen met de jongens.

We rollen ons bed uit en komen er achter dat er op de camping geen broodjes gekocht kunnen worden. Dus besluiten we te gaan douchen en naar de winkel te rijden en onderweg te eten. Richting Oleron komen we erachter dat er een ongeluk is gebeurd op de brug naar het eiland. Maar via de navigatie weten we de lange file te omzeilen en staan we alleen even kort op de brug zelf in de rij.

Op het eiland aangekomen zien we dat het eb is en er veel mensen op het wad lopen. We parkeren de auto, want dit willen wij ook. Alleen nergens kunnen we fatsoenlijk op het wad komen. Hoge rotsen zorgen ervoor dat het met de jongens onmogelijk is. Dan maar weer bramen plukken die overal langs de oevers groeien. Noah en Camilla genieten er zeer van!

Daarna rijden we naar Le-Chateau-d’Oleron. Daar was het druk en we kwamen er achter dat er weer een markt was! We parkeerden de auto en liepen de markt op. Daar kochten we dan eindelijk een nieuwe hoed voor Xavi. De hele vakantie gezocht, niet gevonden. Maar nu dus eindelijk wel! Verder was het een leuke markt waar we graag rondneuzen!

Na de markt stapten we in de auto en reden we naar het strand. Het was maar een klein stukje rijden en daarna nog even lopen. Maar we kwamen aan bij het strand waar je ook Fort Boyard kan zien. Het was nog redelijk warm en dat hadden we totaal niet verwacht. Toch hadden we (zoals bijna altijd) onze zwemspullen mee en zo konden we lekker op het strand gaan zitten. Noah en Camilla zijn heel even in de zee geweest, maar het was toch echt te koud. Martijn en Xavi keken dapper toe….

Op een gegeven moment kwam de zee door vloed dichterbij en was het tijd om te gaan. Op naar de vuurtoren. Noah wilde daar graag in, maar er stond echt een gigantische rij. Dacht het dus niet. Maar er was wel een pass-sanitair nodig die overigens bij de camping niet gevraagd werd. Heel apart!

We drinken wat bij de vuurtoren, liepen langs de kustlijn en toen vonden we het wel genoeg geweest. Het was alweer 17 uur en de tijd vloog. We besloten om het eiland af te rijden en daar wat te gaan eten bij de McDonalds. Daarna snel naar de camping om nog even te kunnen spelen. Vroeg op bed vandaag, want morgen gaat de wekker om 8 uur. We willen naar Noirmoutier-en-l’ile, tenzij er weer eens een maar komt…Je weet het maar nooit!

De jongens lagen dan ook vroeg in bed. Xavi eerst en daarna Noah. Maar Xavi was zo wakker als wat en ontzettend vervelend. En maar praten en gek doen. En toen Noah er bij kwam werd het nog gekker natuurlijk. Even later hebben we Noah op ons bed neergelegd. Toen Xavi sliep kon Noah weer zijn eigen bed in. En toen…. Werd Xavi weer wakker. Haha. Ongelofelijk vervelend jong. Maar deze keer viel het mee en vielen ze beiden heerlijk in slaap!

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.