Van warm naar koud

Spanje, Zaragoza

Wat een nacht. Gisteravond was het om 23 uur nog 32 graden en besloten we in het zit gedeelte van de tent te gaan slapen en dan de deur open te laten. Rond middernacht begon het ineens heel hard te waaien en binnen de kortste keren was het behoorlijk afgekoeld. En zelfs midden in de nacht moesten we de tent dicht doen want het begon te regenen. Dat was lang geleden… regen… net zoals groen, zacht gras onder je voeten…

Om 23 uur waren er nog jongeren aangekomen op de camping. En nee ze hadden geen lawaai, maar ze gingen buiten slapen op een dun matrasje en een slaapzak. En ja ook zij kregen dus die regen. En ze zijn gewoon blijven liggen….

Vanochtend was het dus een behoorlijk stuk afgekoeld. We pakten de spullen (met weer wat regen) en vertrokken richting San Sebastián. Onderweg genoten we van de natuur. Het werd steeds groener en groener. Maar ook steeds kouder en kouder. En ook meer wolken. We weten dat we naar een gebied gaan dat altijd wat minder warm is en vandaag is het daar behoorlijk regenachtig. Maar…. Morgen gewoon weer warm!

De bedoeling was om naar San Sebastián te gaan. Maaaaaaar….. het gebeurd nog wel eens dat onze plannen onderweg wijzigen en zo nu dus ook. 5 kilometer voor de kruising van richting San Sebastián of richting Bilbao ging Camilla campings kijken in het boek en vond een leuke camping in de buurt van Bilbao. Alleen zei ze dat is wel uit de richting. Martijn zei dat dat natuurlijk geen probleem was en hop zo reden we richting Bilbao.

2 jaar geleden zijn we ook in deze regio geweest, alleen toen besloten we Bilbao zelf over te slaan. Daarna viel een groot gedeelte in het water, want de ford ging kapot en we stonden toen verplicht 5 nachten op dezelfde camping zonder auto. Gelukkig waren Marcel en Annick toen zo gek (net zoals wij!) om bij ons te komen, waardoor we leuke dingen met hen konden doen tot de auto weer gemaakt was. Wat een helden!

Op de camping aangekomen zochten we een plek uit uit de vele lege plekken die er nog waren. Heel de vakantie is het overal rustig! Heerlijk! Daarna liepen we even naar het strand op zo’n 250 meter lopen. En wat een uitzicht. De kust is hier zo anders, maar werkelijk prachtig om te zien! Omdat het wat frisser is gaan we nu niet zwemmen, maar morgen zeker wel!

Daarna gingen we naar de supermarkt en daarna konden de jongens lekker gaan spelen op de camping.

In de avond zijn Camilla en Noah nog even bij het strand wezen kijken. Xavi lag al op bed en zo konden zij rustig kijken bij de zee. Het was eb waardoor ze tussen de rotsen konden klimmen! Daarna ging de vakantiecompetitie eindelijk weer verder. En het lijkt er op dat Camilla nu echt gaat winnen!!!

Camping Playa Arenillas
Barrio Arenillas 43
39798 Islares, Cantabria, Spanje

Een camping in een fantastisch mooi gebied onder de rook van Bilbao. Het is een half uur rijden en ideaal om Bilbao te bezoeken. Camping kent veel vaste plekken. Goed sanitair maar de douches kunnen beter. Restaurant naast de camping heeft wederom goede sangria. Het is 150 meter lopen naar het strand met fantastisch uitzicht.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.