Suhrendorf - Kolobrzeg
Nieew kampin. Dat is wat Noah wil. Gisteren hebben we hem vertelt dat we vandaag naar een nieuwe camping gaan. We nemen al onze spullen mee en zetten dat dan op de nieuwe camping weer neer. Teine iets mee papa? Ja, je kleine fiets mag zeker mee!
In de ochtend hebben we rustig op de camping ontbeten, na een nacht waar Noah wat verdrietig was en midden in de nacht bij ons is gaan liggen. Logisch ook want meneer heeft weer een gigantisch dikke lip, want hij viel gisteravond hard met zijn fiets. En hij moest voor de tweede nacht op rij op de grond slapen, omdat zijn luchtbed lek is. Arme ziel. Na het ontbijt hebben we alle spullen ingepakt, gedoucht en zijn we rond 10 uur vertrokken.
Het eerste stuk van de reis was verschrikkelijk saai. Een aantal jaar geleden hebben we dit stuk ook al eens gereden, omdat onze gasfles leeg was en we deze in Polen niet konden omruilen/vullen. Nu duurde het voor ons gevoel tot aan de Poolse grens ontzettend lang. Eenmaal bij de grens aangekomen was er geen controle en konden we zo doorrijden.
We hadden afgesproken om bij Szczecin naar de Decathlon te gaan om een nieuw bed te kopen voor Noah. Dat is gelukt en ook hebben we voor 92 cent per liter kunnen tanken bij de Carrefour. De terugweg stoppen we onze dakkoffer vol en gaan we alles in Nederland verkopen.
Na het uitstapje zijn we in één keer doorgereden naar de camping in Kolobrzeg. Daar kregen we een mooie plek aangewezen en konden we ons ritueel weer uitvoeren. Na dit gedaan te hebben was het tijd om naar het strand te lopen. Schep en emmer mee en gaan! Het was ongeveer 500 meter lopen, dus beide jongens zaten in de kinderwagen. Bij het strand aangekomen hebben we gespeeld en wat gedronken. Noah kon zijn geluk niet op!
Terug op de camping wilden we daar wat eten, maar we konden niet pinnen. Dan maar het dorp in. Daar hebben we lekker Italiaans gegeten. Noah en Camilla hadden pasta en Martijn had pizza. Xavi zat in de stoel lekker risotto van de supermarkt te eten (Camilla regelt de stoel wel hoor: Haben sie misschien ein stoel?) en Noah mocht een glas met co(l)a! Het Grand Dessert kwam natuurlijk op de boulevard met voor Martijn en Noah een ijsje en voor Camilla churros. Echt Pools ;)! (‘’Sarcastisch bedoeld, dus wel lachen hé ahahaahaha!!!’’)En in Kolobrzeg wordt elke dag nieuw jaar gevierd, want je kan hier serieus nieuwjaarsrolletjes bestellen met slagroom.... Hierna zijn we nog de pier op geweest en hebben we boodschappen gedaan.
Het is nu 22.00 uur en beide jongens liggen op bed. Xavi sliep direct als een roos, Noah ligt nog wat te woelen in zijn bed.
Camping Baltic Nr 78
4 Dywizji Wojska Poskiego 1
78-100 Kolobrzeg Polen
Een leuke camping op 500 meter lopen van het strand. Camping heeft een gloednieuw wc gebouw en de tweede is in aanbouw. Tentveld is klein, maar gezellig. De meeste caravan en camper plekken zijn op steen. Kolobrzeg is 5 minuten rijden net zoals de supermarkt. De speeltuin is amper 2 jaar oud en ziet er goed en leuk uit. Op de camping kan je simpel eten (cash betalen). Op de camping is een supermarkt aanwezig met broodjes en een aantal andere dingen. Camping is goed beveiligd!
Geschreven door Famigliaterhorst.opreis