Daar gaan we dan. Na ontzettend drukke laatste weken op school, waarbij Camilla een nieuwe job scoorde en Martijn op zijn huidige werk 5 dagen en een vast contract, is het dan eindelijk weer eens tijd om voor een lange tijd op vakantie te gaan. In de ochtend staan Martijn en Camilla nog voor de klas en zijn Noah en Xavi nog bij de lieve juffen.
Om 14.30 uur zitten we dan echt in de auto en zwaaien we de lieve juffen voor de laatste keer uit. Noah en Xavi veranderen na de vakantie van opvang, want in december wordt Noah alweer 4 jaar oud en gaat hij naar de basisschool. Omdat hij naar de Marskramer gaat hebben wij er voor gekozen om ze beiden daar naar de opvang te doen, omdat het logistiek handiger is en ze samen na de zomervakantie kunnen wennen aan een nieuwe omgeving. Maar genoeg over dit soort dingen, want het interesseert jullie natuurlijk geen moer; jullie willen vakantie verhalen lezen!
We reden snel (nja snel, je mag maar 100km/u) de grens over bij Meppen en reden de saaie A31 op richting het Ruhrgebied. Qua drukte viel het mee tot aan Botrop, maar dat is normaal. Omdat we lekker reden spraken we af om een camping te zoeken net voorbij Köln. Camilla vond een camping net voorbij de grote stad en deze lag mooi op de route.
Aangekomen bij de camping stond er een chagrijnige campingeigenaar die zei dat de camping vol was. Onze vakantie moet natuurlijk wel goed beginnen en zo moesten we direct op zoek naar een andere camping. Gelukkig hadden we onderweg gezien dat er op 3km een andere camping was en toen we aankwamen was er plek genoeg. Een oud vrouwtje hielp Camilla en toen ze de receptie binnen kwam was het enige dat het vrouwtje riep: PCR, PCR! Camilla zei dat ze gevaccineerd was en dat was ook helemaal prima, maar ze wilde wel bewijs zien. Camilla liet de QR code zien en het vrouwtje keek er naar maar begreep het niet. Nou snap ik dat heel goed, want als ik naar een QR code kijk word ik daar ook niet heel erg veel wijzer van. Camilla liet het papiertje zien waar de vaccinatie code op staat (papier dat helemaal geen bewijs is) en dat was helemaal goed. Eerste camping en het heeft gelijk al nut dat we 4 vaccinatiebewijzen hebben, een groene kaart van de auto, 4 keer de Franse milieusticker voor de auto en nog meer extra documenten alleen al voor het vaccineren. Logisch dat onze auto vol zit!
We mochten een plek zoeken op het tentenveld en installeerden onze tent. In 15 minuten stond alles en konden we gaan eten. Broodjes met knakworsten. We wilden graag pasta eten, maar één of andere gek besloot woensdag maar weer eens pasta te gaan eten omdat hij inspiratieloos is en zo viel ons idee in het water en werd het een broodje knakworst. Lekker makkelijk want ondertussen was het al 18.30 uur.
Na het eten gingen de jongens nog even spelen, maar na een tijdje ging het licht van Xavi toch echt uit. Martijn bleef bij de tent, zodat Xavi kon slapen, en Camilla ging met Noah naar het water naast de camping en de speeltuin. Noah natuurlijk fanatiek constant van de glijbaan, maar hij wilde ook graag van de glijbaan die @ —> zo ging. Alleen was deze nat en volgens Noah moesten we dan volgende keer een doekje mee nemen. Jan doekje (ik herken dit toch wel een beetje eigenlijk…..)
Na het speeltuinavontuur was het toch echt tijd om te gaan slapen. Maar Noah zal Noah niet zijn om af en toe te denken dat dit niet voor hem geld en dan zijn clownsjas aan te doen. 5 keer plassen, terwijl je eigenlijk niet hoeft en steeds stiekem de rits van de tent open doen om even te gluren. Martijn en Camilla lagen zelfs al in bed en nog hing Noah de clown uit. Daarna viel iedereen in slaap en werd het stil rondom casa ter Horst.
Camping Liblarer See
Librarer See
50374 Erfstadt Duitsland
Een rustige camping aan een meertje. Echt een Duitse camping met vooral veel vaste plekken. Camping heeft een restaurant en zwemmeer dat er wel prima uitziet.
Geschreven door Famigliaterhorst.opreis