Maandag 30 januari 2017
We hebben de paniek map nu klaar. Ook een map voor de kinderen.
De camper is vandaag uit de stalling opgehaald en staat nu bij ons huis.
Dinsdag 31-01-2017
Oefenen met reis dagboek, begrijp het nog niet goed.
Vrijdag 3 februari 2017
Wim eerst nog naar de dokter om 11 uur. Hij had al een paar dagen erg veel pijn aan zijn rechter voet.
Er bleek een ontsteking in zijn voet te zitten. Hij heeft pijnstillingmet ontsteking remmers gekregen.
Om 12 uur zijn we dan toch vertrokken, zoals gepland naar onze stacaravan in Hoenderloo. Daar gingen we spullen ophalen die meegaan in de camper deze reis.
Om 14.30 hebben bij Bep en Peter afgesproken om thee te drinken. Bea en Evert komen daar dan ook. Wij hebben vlaai meegenomen. Het was zoals altijd weer een heel gezellig samen zijn. Bea en Evert gingen om 16 uur weer naar huis. Zij hadden nog 2 feestjes die dag. Wij hebben nog koffie gedronken en zijn toen met ons vieren bij restaurant Malkenschoten gaan eten. Daarna zijn we naar huis gereden. Een drukke volle dag.
Zaterdag 4 februari 2017.
Heb ik vanochtend in de wereld winkel gestaan van 10 tot 12.30 uur. Niet veel klanten, boekjes gelezen van Thich Nhat Hanh over Mindfulness.
Wim kwam nog even koffie drinken. Hij was bij de schoenwinkel geweest.
Truus kwam gezellig langs voor een praatje. Ik heb zelf een boekje gekocht van Thich Nhat Hanh, Beminnen. Naar huis om te lunchen, daarna met Wim Bolsward in voor Dumping Day. Ik heb een paar dure merk schoenen gekocht. 3 halen en 1 betalen. Een cafetiere gekocht. Snel weer naar huis. George en Marije komen even koffie drinken. Tot zover maar weer.
Geschreven door Diny1948