Dag 19: eindbestemming in zicht

Frankrijk, Thann

De dag begon slecht voor Angelika: Hans won drie potjes Rummikub.

Vanochtend rustig aangedaan. Even naar de bakker gelopen en de supermarkt voor het ontbijt. Om 10 uur waren we klaar voor vertrek.
Alle kleding was weer schoon en droog. Inclusief onze schoenen.

Onze studio was 50 m van de route af, dus die pakte we weer snel op. Bij het verlaten van de stad viel ons op dat de Vogezen abrupt waren opgehouden.
Ander detail: de huizen/dorpen hebben een uitstraling van zowel Frankrijk, Duitsland als Zwitserland. Een echte mengeling.

We fietsen vandaag vooral over fietspaden door het bos en langs dorpen heen. Ook een stuk langs een riviertje/kanaal gereden. Hier zijn we heel wat sluisjes gepasseerd waardoor we merkten dat we toch weer een beetje aan het omhoog fietsen waren.

Alhoewel we droog begonnen, begon het toch met een uurtje een beetje te spetteren. Uiteindelijk toch onze regenjassen maar weer aangedaan. Gelukkig werden we niet zo nat en koud als gisteren.

We zijn aangekomen bij een resort waar je zowel kunt golfen als paardrijden. Ter plekke hebben we onze kamer/studio geüpgraded voor € 15. In plaats van een slaapbank hebben we nu een echt bed.
Eindelijk konden we vandaag onze badkleding aan: er is een binnen zwembad. Ook nog even in de sauna gezeten. Het lijkt wel vakantie…

Vandaag 50 km afgelegd, koffie kunnen drinken onderweg. Ruiken inmiddels de Zwitserse grens. Morgen komen we in Basel aan!

De stand:
  • H 17 + 5 = 22
  • A 19 + 3 = 22

Wordt spannend!

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Wat maken jullie, ondanks het regenachtige weer, een mooie fietstocht.

Yvonne 2022-09-29 20:16:00

Lekker even ontspannen met dat zwembad en rustige ochtendje. En die Rummikub-stand begint aardig spannend te worden, goed bezig Hans!

Margreet 2022-09-29 21:46:19

Je hebt een mooie inslaghaal gemaakt, pap! Jullie zijn er bijna. Nog even knallen.

Margriet 2022-09-30 15:25:20
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.