Dag 4: Frankrijk!

Frankrijk, Zoufftgen

We hadden vandaag weer vroeg de gang te pakken, om 7.15 uur fietsten we van de camping af.
Vandaag 93 km gefietst. Het was een ontzettende mooie route met wel heel veel kleine klimmetjes. Vooral de laatste 15 km waren behoorlijk pittig.
Na 16 km fietsten we vanmorgen om 8.15 uur Frankrijk in. Altijd weer een genot in het heerlijke Frankrijk. Het landschap is vandaag prachtig, echt genieten.

We staan op een camping naturel. Niet te vinden in het dorp, nergens staat een bordje. Twee keer gevraagd aan mensen… Het blijkt het plaatselijke speelveld te zijn waar een toilet is en stromend water. Geen douche, dus gewoon even bij de kraan je wassen.

Zojuist is een hele groep motorrijders gearriveerd voor een pauze. Lekkere stoere ruiger lui die keurig een watertje staan te drinken in hun pauze.

Toen het tijd was voor de borrel vielen de eerste spetters. Gelukkig was er een enorm grote overkapping. Snel een picknicktafel versleept zodat we droog zaten.
Plotseling ging de deur open van dat grote huis tussen de speeltuin en de kerk. We hadden al gespeculeerd wat het voor gebouw zou kunnen zijn. Het bleek een soort van parochiehuis te zijn wat ook als feest locatie diende. De vrouw keek wat verbaasd, zag onze tent en vertelde dat er een feestje was die avond. Geen probleem! Toch?
Al snel stonden er jongelui om ons heen te roken en drinken, we werden uiteraard bekeken en vast ook besproken...

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Zo, jullie droom land berijkt. Geniet van het mooie landschap. Ab en ik hebben gisteren ook een fietstocht gemaakt. Bezoek aan Cok en Mieke. Waren 17.30u weer thuis. Succes morgen weer.

Mama 2021-07-10 19:03:49

Niet teveel verliefd worden hoor 😉 Camping in stijl back to nature. Je mond niet te ver open laten vallen bij de stoere bikers (andere natuur 😄). Weer een mooie dag morgen. Groetjes.

Alice 2021-07-10 20:30:31

Wat hebben jullie weer heel leuke en inspirerende dagen met elkaar. Geniet ervan. Morgen kom ik ook naar dat heerlijke land..kijk er al naar uit jullie verhalen te horen

Dominiek 2021-07-10 21:45:45

Nog soortvan laat vertrokken!

Madelief 2021-07-12 21:07:38
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.