Vanmorgen zijn we rond 10 uur vertrokken voor een reis van zo’n 30 km.
Na het ontbijt is Ida nog even naar bed gegaan tot de lunch van 11:30 uur. Deze lunch bood o.a. een heerlijke loempia.
Om 14 uur zijn we met Ank gaan wandelen in Venlo. Veel oude gebouwen zijn in WOII verdwenen, daarom is de binnenstad van Venlo minder sfeervol. Na een uurtje wandelen hebben we een terras met vlaai opgezocht.
Omstreek 16 uur waren we terug op de boot. Helaas was het weer minder vandaag, zo’n 17C en pas na 18 uur weer het zonnig. Na het wandelen was Ida op en is gaan slapen.
Het eten was vandaag Duits met aardappelsoep, varkensfilet en apfelstrudel. Dat laatste werd opgediend met bijbehorende Tiroler muziek.
Om 21 uur gaf de kapitein een lezing over zijn carriere en het schip. Het is 115 m lang, 11,5 m breed en steekt 10,80 boven het water uit. Op het bovenste dek kunnen o.a. de stuurhut ca 1 meter zakken om bruggen te kunnen passeren.
Er was veel belangstelling voor de lezing.
Deze reis wordt gemaakt door 69 klanten. De kapitein vertrekt elke week met 63 vrijwilliger met uiteenlopende ervaring. Op deze reis zitten nogaleat nieuwelingen, maar je merkt het niet.
Geschreven door Idaentheo