Vanuit Appeltern gingen we direct met de pont naar de overkant van de Maas a raison van 2,80 euro. Weer een hele ervaring.
De camper wederom bij een jachthaven gestald : Camperplaats Heusden. Een volledig geautomatiseerde camperplaats. Reservering en betaling via website en herkenning op basis van kenteken. Na aankomst kun je de elektriciteit via de website aan- en uitzetten. Ik heb wel elektra nodig want de koelkast koelt niet op gas. Waarschijnlijk een vervuilde brander. De camperplaats ligt aan de Maas met fraai uitzicht op passerende boten.
's Middags met de rolstoel naar het historische stadje waar deze zaterdag een brocante markt plaatsvond. Ida heeft een mooie confituren pot met lepel gekocht.
Geschreven door Idaentheo