Vandaag een "turbulente" dag op de camping.
Vandaag is Hennie Raanhuis jarig en eind september John Hemmink.
Daarom zijn vanmorgen de camper van Hennie Raanhuis en de caravan van John Hemmink versierd met ballonnen en vlaggetjes.
De beide jarigen zijn vervolgens enthousiast toegezonden.
Om 11 uur iedereen bij elkaar om samen koffie te drinken (zelf regelen) met gebak (geregeld door Hennie en John).
Om 15 uur was er weer de Jeu de Boules competitie op een grasveld voor de camping. Dit grasveld lag vol steentjes en dergelijke om te zorgen voor de nodige afwijkingen.
Na deze competitie was het tijd voor de BBQ. We gingen daarbij in een kring zitten, waarbij iedereen moest zorgen voor eigen meubilair, BBQ, vlees, drinken etc. Mede door het fraaie weer was een gezellig samenzijn. Wij hadden zelf geen BBQ maar Willy en Marian hebben ons vlees op hun BBQ gebakken.
Al met al een geslaagde dag. De enige dissonant werd gevormd door het gelijkspel van Feyenoord tegen FC Twente.
Geschreven door Idaentheo