Vrane nad Vltavou (287 km)

Tsjechië, Skochovice

Om 9:20 uur staan wij op het schema om richting Praag te vertrekken met Johan en Rita Spijker. Aangezien we onder de achterwielen 2 blokken hadden de camper laten vooruit te latenrollen om de blokken te kunnen opruimen. Toen stond de camper op de stroomdraad :-( . Een van de blokken was een knap eind in de grond gedrukt.
De tocht ging prima over de Autobahn. Na ca. 2,5 uur een stop vlak voor de grens met Tsjechië. Daarna rijden we Praag binnen via de nodige tunnels. Johan en Rita rijden voorop en zijn druk met het navigeren. Op ca. 6 km voor de camping zegt de navigatie "linksaf" maar op het scherm is het rechtdoor een klein weggetje in. We slaan linksaf en hebben beiden dan direct door dat we het kleine weggetje in hadden gemoeten. Na ca. 500 meter is er een parkeerplaats. Johan gaat daar met zijn caravan draaien. Ik keer wat verderop en rijd de weg op en ga stilstaan om het verkeer op te houden en Johan zijn keeractie kan voltooien. 2 reisgenoten hebben dezelfde fout gemaakt en houden het verkeer uit de andere richting op. Daarna rijden we het weggetje naar de camping Matyas in die ca. 6 km verderop ligt.
Het is een kleine en mooie camping.
's Avonds gaat bijna iedereen eten in het restaurant. Je kunt er voor ca. € 25 per stel prima eten.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.