Honfleur (145 km)

Frankrijk, Honfleur

Gisteravond me er weer over verbaasd op wat voor tijden mensen aankomen op een camperplek. Op allerlei momenten komen en gaan mensen.
Vandaag zijn we omstreeks 10:30 uur vertrokken richting Honfleur. Navigatie ingesteld op vermijden van tolwegen en rijden via Fécamp.
Dit ging allemaal goed totdat we bij Le Havre door het havengebied reden en opeens de navigatie tot onze verbazing hoorde zeggen "Ga nu de veerboot op". Op zich geen probleem maar de veerboot (Normandie) bleek niet te varen vanwege het hoge water. Een Franse dame vertelde ons dat ze naar de brug van Tascarville ging. Een probleem was echter dat de navigatie mij steeds wilde terugsturen naar de veerpont. Op een gegeven moment stonden we in Toscarville maar niet op de brug. Daar de navigatie uit-en aangezet e n nu met tol ingesteld. Ik werd een kant opgestuurd waarvan ik dacht dat ik weer naar de pont werd gestuurd maar daar zagen we 2 bruggen, een over de het kanaal van Le Havre en een over de Seine. Kost wel € 5,80.
In Honfleur staan we op de Aire de Camping-Car met 240 plaatsen. In de loop van de middag zijn deze allemaal bezet.
Wel is opvallend dat het voornamelijk Fransen en Duitsers zijn. In mindere mate Belgen en Engelsen. Er zijn bijna geen Nederlanders.
Honfleur is een toeristische trekker. Er ligt een cruiseschip die over de Seine vaart. Er zijn een paar bussen met cruisepassagiers die vanuit Le Havre komen. Het is een drukte van belang en veel terrassen vol met mensen.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Mooie foto’s. Veel plezier

Hermien 2023-09-03 20:53:47
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.