Dinard

Frankrijk, Dinard

We hadden besloten nog een dag hier te blijven. Men deed in eerste instantie moeilijk maar vanmorgen ging ik naar de receptie en ik kon niet op mijn plek blijven maar moest naar de plek van de buurman die vanmorgen al vroeg vertrokken was. Het was dus zo'n 7 meter achteruit, terwijl Ida nog sliep.
Van d 4 vrije plekken zijn om 20 uur nog maar 2 bezet, terwijl ze roepen dat de "complet" zijn.
Aan het eind van de morgen is Ida weer lekker onder de douche geweest. Alle ACSI campings blijken 1 of meer douches te hebbe \n voor minder validen.
Vanmiddag nog een wandeling in de buurt geweest maar dat was niets.
Het restaurant is helemaal in de ban van de WK rugby wedstrijd Frankrijk - Nieuw Zeeland die om 21:15 uur begint. Volgens de bardame was voetbal toch wel belangrijker dan rugby. Dat is niet in alle rugby naties zo. Is overigens een sport waar voetbal nog veel kan leren.


Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Fijn dat jullie het zo naar je zin hebt. Genieten

Hermien 2023-09-11 09:53:16
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.