Een perfecte dag

België, Bastenaken

Alles gaat zo gemakkelijk als het weer meewerkt. We kunnen ongestoord alles buiten doen, kampeerspullen uitleggen om te drogen, buiten eten, dat maakt onze vakantie tot een onbezorgde tijd Met de zon erop ziet alles er ook heel mooi uit. Volgens een weerbericht voor deze streek houdt dit weer nog wel twee weken aan en krijgt een 10. Helemaal mee eens, temeer omdat het redelijk stevig waait en we veel profijt hebben van de wind.
Vandaag weer prachtige landschappen langs de Ourthe, meer open landschappen, een kasteel, kerkjes en een rijke schakering aan bloemen en wilde planten. Het ruikt ook zo heerlijk naar meidoorn, versgemaaid gras en dennenboom.
Aan de rand van Bastogne heb je het Bastogne War Museum en Memorial van Mardasson waar we een bezoek gebracht hebben en een interessante rondleiding hadden. Onderweg zie je ook heel regelmatig gedenktekens voor de Amerikanen. Heel veel soldaten hebben hier het leven gelaten. Aan een bezoek aan het slagveld kwamen we niet meer toe.
We overnachtten op een camping in Bastogne.
Zo’n 69 kilometer getrapt.

Het is vaak een gevecht met Pindat om alles goed verstuurd te krijgen. De laatste 11 foto’s van 29 mei zijn alsnog toegevoegd.

Geschreven door

Al 11 reacties bij dit reisverslag

Boffers! Wat moet dit een heerlijke tocht zijn!

Klazien 2023-05-31 22:13:03

Ik zit weer op de drager!!! Veel fiets plezier in het mooie België!

Francien 2023-05-31 22:30:22

Ik hoop voor jullie dat die 10 blijft, heerlijk om zo te fietsen!! Indrukwekkend hè al die gedenktekens onderweg.

Carolien 2023-05-31 22:47:54

Wat fijn dat jullie het zo goed hebben, mede dankzij het prachtige weer. Zou geweldig zijn als het idd nog een tijd aanhoudt. Geniet ervan en mooi dat we met jullie dit mee mogen beleven.

Toine Horsten 2023-05-31 22:50:03

Kitty en Guus, wat bijzondere plekjes met een prachtig landschap, geweldig! Het weer wat meezit heerlijk om zo te fietsen. Samen genieten van alles wat op jullie pad komt! Leuk om jullie zo weer te volgen.

Marian en Theo 2023-05-31 23:04:11

Herkenbare beelden. Ja, het landschap is vaak lieflijk, maar de mensen zijn weerbarstig. Een levendig contrast met schreeuwende herinneringen. Echter dat doet niets af aan jullie fietsplezier. Op naar een nieuwe dag en fijn dat het wer zo mee zit!

hendrik-jan van griensven 2023-06-01 07:34:06

Leuk dat jullie weer onderweg zijn. Blijf gezond en geniet. Zelf terug van een aantal dagen wandelen in Sauerland. Het weer was ook daar prima . Nog veel veel plezier en we horen graag over jullie tocht.

lidy en Theo Idink 2023-06-01 10:14:33

Ziet er allemaal weer mooi uit. Bastogne war museum staat bij Matts en mij nog op het programma om te bezoeken

Jr 2023-06-01 12:22:13

alleen maar wind mee, heerlijk!

Lieke 2023-06-01 13:40:35

Hai mooi , sportief setje. Bij het lezen en zien van al dat moois, schiet mij een mooi lied te binnen: its a perfect day. En zo te lezen komen er daar nog meer van. 💋

Jannie 2023-06-01 14:51:00

Wat boffen jullie met de noordenwind. Ik ben net terug van een weekje fietsen en heb veel tegenwind gehad. Wat heerlijk dat jullie weer onderweg zijn. En de Ardennen zijn prachtig. Geniet ervan!

Paula 2023-06-01 16:40:23
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.