Wandelen Mheer

Nederland, Slenaken

Voor vandaag hadden we hele andere plannen, maar ondanks de andere plannen was het een geslaagde dag.
Jeroen bleef lekker uitslapen, ik was nadat ik met Loeki gelopen had, met mijn vakantieboek van afgelopen zomer bezig. Net voordat we wilden gaan eten, hebben we heerlijk lang met Lars geskypet en over van alles gesproken. Terwijl we skypeten aten wij onze soep lekker op.
Na dit gesprek vonden we het te laat om naar Monschou te rijden en daar te gaan wandelen en winkelen. Dus kozen we voor een wandeling vanuit Mheer. Een heerlijk wandeling, we begonnen met heerlijk getjilp van de vogels wat later overging in carnavalsmuziek van het Noorbeek. De weg liep glooiend, je had dus uitzicht vanuit het dal, maar ook vanaf bovenaf van een berg.
Het was heerlijk rustig, je kwam geen hond (behalve Loeki dan) tegen.
Na de wandeling reden we snel naar de Plus in Margraten, die ging namelijk ivm de carnaval al om 17.00 uur dicht. Bij de kassa zat Rachel, die we dan ook even hebben gesproken.
Na het eten ben ik opnieuw begonnen met mijn mozaiek, want doordat ik er tegenaan stootte lag alles weer door elkaar. Jeroen gaat de camera's op zijn 3D printen installeren.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Spannende paadjes mooie foto’s en leuk geschreven.

Tante Mien 2024-02-13 20:35:02
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.