De dag begon echt bedroevend. Het regende en het regende, niet normaal. Dan blijf je lekker in bed liggen, heerlijk warm met een mooi boek.
Tegen half 10 wilde Laika toch echt naar buiten en was het tijd om eruit te komen. Na het ontbijt reden we naar Vakantiewereld in Margraten. De gaskachel die we op internet hadden uitgezocht hadden ze niet, wel een vergelijkbare en die hebben we meegenomen.
Hierna reden we naar Cranenbroek om een losse gasslang voor onze gasbrander, het was lekker rustig bij Cranenbroek, dus konden we goed rond kijken. Wat we nodig hadden, was er helaas niet. Wel hadden ze 2 mooie kastjes voor in het schuurtje van Lars. Precies de goede maat.
Terug op de camping hebben we de kachel snel aangesloten, terwijl die lekker brandde dronken wij lekker een bakje thee/koffie. Het was al snel warm, lekker hoor. De oude kachel hebben we bij Giel neer gezet. We regelde nog wat kleine dingetjes in en om de caravan voor de winter. Ondertussen bleef het maar regenen, totdat rond 3 uur de zon door brak.
Tijd voor ons om te gaan wandelen, een mooie wandeling vanaf de camping. Met mooi zicht op de bossen met herfstkleuren.
's Avonds hebben we lekker eten gehaald, dit keer gemaakt door Giel en wederom heerlijk. Na het eten liepen we om ons toetje, een heerlijk ijsje. We hadden het ijsje al op toen we bij Giel vertrokken, even lekker bij kletsen.
Geschreven door Caroliens.avonturen