Wandelen bij Lintert

Nederland, Slenaken

Vanmorgen was het al warm toen we om 9 uur uit bed kwamen, wat zijn we toch gelukkig met papa zijn boom. Daar hebben we lekker ontbeten en koffie gedronken. Na de koffie ben ik om boodschappen gegaan, eerst naar de Jumbo daarna naar de Aldi.
Even na 12 uur was ik thuis en was het tijd om te lunchen. Heerlijk om dit zo op je gemak te kunnen doen.
Na de middag reden we wederom richting Aken, ik dacht dat we in een groot bos gingen lopen. Maar het bleek een mooi stadpark te zijn. Dat deed absoluut niet af aan de wandeling. Het was hier minder warm dan bij ons, dus dat was ook meegenomen. Na 40 minuten waren we terug bij de auto en dat was genoeg voor Laika, die het toch wel heel warm vond.
Op de heenweg hadden we via België gereden, maar nu kozen we ervoor om ode panoramastraat te rijden. Deze hebben we nog helemaal niet gereden en dat kan natuurlijk niet. Wat ook niet kan, is een week hier zijn en niet stoppen bij de ijsboer. We hadden geluk, het was helemaal niet druk. Onbegrijpelijk met dit weer. Na het overheerlijke ijsje reden we naar de camping.
Na een drankje zijn we gaan koken en gooide ik wat was in de machine, zodat alles lekker schoon mee kan naar Zwitserland.
Nu zitten we heerlijk in de schaduw en op de wind, lekker te lezen, puzzelen e.d.


Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Dat ziet er weer goed uit vandaag en wat een weertje hè.

Tante Mien 2022-08-04 21:49:47
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.