Gurnigel

Zwitserland, Wimmis

Weer: zon, bewolkt, regen
Eten: Roerbakmie

Vanmorgen was ik na een heerlijke nacht vroeg wakker. Ik ben lekker gaan lopen met Laika, de zon scheen en daarom kon ik niet langer blijven liggen. Niesen was heel mooi met de opkomende zon en een regenboog. Helaas duurde het niet lang voor ook bij ons de buien kwamen. Ik kroop lekker in bed met mijn laptop op schoot, zo kon ik wat photoshoppen en genieten van de bergen. Tegen half 10 gingen we uit bed.
Tijdens het ontbijt knapte het weer al wat op, we hadden alleen nog laaghangende bewolking. We kozen voor de gok en reden de Gurnigel op. Dit kon eigenlijk niet missen, als we hier zijn geweest, zijn we pas echt in Zwitserland. Tot op het laatste moment hadden we het idee dat we in de wolken kwamen, maar we hadden geluk, we hadden uitzicht op de bergen, wel met wolken maar ontzettend mooi. Het enige minder leuke was de koude wind, maar die namen we op de koop toe.
Jeroen bleef in de auto genieten van het uitzicht, terwijl Niels en ik samen met Laika een rondje gingen lopen. Door de wolken veranderde constant ons uitzicht, zo mooi. Echt genieten.
Terug bij de auto was de wind gaan liggen en hebben we lekker een kopje soep met een boterham gegeten. Daarna reden we naar het huisje. Niels ging zijn spullen voor morgen bij elkaar zoeken en wij gingen lekker van het uitzicht genieten op het balkon. Hier krijg je geen genoeg van. Thuis kregen we een schaaltje met abrikozen uit de tuin van de buurvrouw, die net als oma Leni om een praatje verlegen zat. Wat vind ik dit fijn, leuker dan een huisje met een sleutelkluisje.
We hebben weer diverse vossen gezien en er komen steeds meer bergtoppen zichtbaar, zo mooi. We zien zelfs DE sneeuwtoppen van BernerOberland: Eiger, Mönch en Jungfrau. Zo super mooi. We hebben hier zelfs tot 's avonds van kunnen genieten. Zo mooi met de rode gloed en maan.


Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Prachtige die bergen 😍

Paul 2023-07-30 22:08:48

Wat een prachtige foto’s wat is het toch een mooi land. Jullie genieten er echt van.

Tante Mien 2023-07-30 22:21:24

wat een mooie uit zichten wel luik dat fruit dat is echt genieten

opa 2023-07-31 10:28:14
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.