☁️🚗🚶♀️🍟
Na een slecht nacht kwamen we om 9 uur uit bed. Ik had zo slecht geslapen omdat Laika veel had gepiept. Vreselijk. Jeroen had zoals altijd niets gehoord.
Hij liep dan ook met Laika terwijl ik het ontbijt klaar maakte.
Na het ontbijt ben ik naar Giel gelopen om eten te bestellen en bleef daar naar lekker gezellig kletsen, ook Luke, Valesca en Mike waren er en dat was gezellig.
Na de lunchen reden we binnendoor naar Ubachsberg waar de gekozen wandeling begon.
Het was een heerlijke wandeling, geen asfalt maar verder lekker afwisselend. Het was prachtig met mooie herfstkleuren. Helaas was het heiïg weer, dat was heel jammer, want de overzichten waren nu niet zo mooi als het kan zijn. Na 1 1/2 uur waren we weer terug bij de auto en gingen we binnendoor terug.
In Wittem zijn we gestopt om even ideeën op te doen voor onze kerststal. Maar om eerlijk te zijn is ons eigen ontwerp nog steeds het mooiste.
Hierna had ik nog een mooie route uitgestippeld, maar dat werd het niet vanwege werkzaamheden aan de weg. Dus via de doorgaande weg reden we naar de camping, ook niks mis mee, het was ook genieten.
In de caravan pakten we wat drinken en toen kwamen Nieta en Wim even aan om gedag te zeggen, morgen vertrekken zij weer naar huis. Toen ze weg waren was het tijd om ons eten op te halen bij Giel. Het was heerlijk, Jeroen had een wildstoofpotje en ik kippenragout met friet.
Nadat we naar opa hebben geskypt zijn we lekker de caravan in gegaan en zijn we gaan lezen en tekenen.
Geschreven door Caroliens.avonturen