Yes, mijn wandelschoenen zijn gelijmd en de zool zit vast, dus konden we vandaag gaan wandelen. Helaas voor Jeroen niet met een afritsbroek aan, want na de was is de rits kapot merkten we vanmorgen.
Ik had een mooie wandeling uitgezocht bij het stuwmeer van Eupen, om daar te komen kwamen we, met een kleine omweg, langs de decatlon van Verviers. Dus geen getreur we gingen op pad. Deze keer hadden we picknick meegenomen, zodat we een hele dag erop uit konden gaan. Papa gaf aan dat hij altijd met mama naar het stuwmeer "La Gileppe" ging en dat deze super mooi is.
We reden eerst naar de decatlon voor een broek voor Jeroen, helaas hadden we de goede maat niet. We keken even snel op internet en in Kerkrade hadden ze er nog 4 op voorraad, dus op de terugweg even langs Kerkrade.
Hierna reden we binnen door naar het stuwmeer La Gileppe, wat een prachtige tocht reden we, 11% steil naar beneden, we kwamen borden met "valhelmen". (zo noemen wij het bord voor vallend gesteente) als je niet beter weet zou je zo 800 km verder op kunnen zijn. Het stuwmeer was echt prachtig. Het lag in een heel mooi gebied, midden op de dam stond in imposante leeuw. Voordat we gingen lopen, hebben we onze broodjes opgegeven.
De wandeling die ik had uitgezocht was niet bij dit meer, duw liepen we zo maar wat. Maar absoluut niet onaardig, het was echt mooi hier. Over deze dam mocht je wel met de auto, wat we ook even deden al was het doodlopend.
We gingen hierna naar het stuwmeer van Eupen, dit was een tegenvaller, het andere meer was echt veel mooier, maar het was toch wel de moeite om het te bekijken.
Van hieruit hadden we een prachtige tocht, binnendoor langs diverse plaatsjes naar Kerkrade, waar bij het Roda-stadion de decatlon is. Tijdens onze tocht kon ik al rijdend nog enkele mooie foto's maken van de gebouwen en omgeving.
Gelukkig voor Jeroen hadden ze de broek nog en konden we richting de caravan, waar papa ook net terug was van de therapie.
Geschreven door Caroliens.avonturen