De 3e keer raak

Nederland, Hapert

De koeien zijn gisteravond na te zijn weggelokt door de oude boer weer terug in het weitje. En het zijn geen koeien maar 3 stiertjes. Waarom ze weg moesten en weer terug gekomen zijn weet ik niet maar het staat wel leuk.

We nemen de tijd om rustig te ontbijten en de huishoudelijke werkzaamheden af te ronden voor we weer op pad gaan. Doel voor vandaag is een camperplaats in Peer en de wegen zijn ouderwets van Belgische kwaliteit op een enkele uitzondering na. We houden ons hart vast als de navigatie aankondigde dat we de Steenweg moeten inrijden maar dat valt vandaag reuze mee. Tussen de gewone Belgische griebusbebouwing staan veel nieuwbouwwoningen die af en toe zeer fraai en strak afgewerkt zijn. We vinden de camperplaats zonder veel problemen maar echt aantrekkelijk is het niet. Elke minuut schiet er een straaljager over met het oorverdovende geluid dat daar bij hoort. Wij hebben daar geen behoefte maar de andere camperaar die er staat deert het blijkbaar niets.

Wij programmeren een nieuwe bestemming en die ligt nog net in België en ook in Peer. Ook deze plek vinden we zonder problemen maar na een route door een riante villawijk komen wij uit op een knollenveld. Er is niets, maar dan ook werkelijk niets aantrekkelijks aan deze plek en we hoeven elkaar maar aan te kijken om te weten dat dit het niet is. Opnieuw zoeken we een bestemming is dat wordt deze keer Bergeijk.
Er is daar een camperplaats en een camping dus dat zal toch wel lukken denken we. We gaan weer én route en zodra we Nederland binnenrijden komen er weer verkeersdrempels die blijkbaar en masse zijn ingekocht. We gaan van de ene naar de andere hobbel in de weg en geen een is er hetzelfde qua hoogte of hoe steil de drempel is.

Maar ook nu overleven we alle hobbels en vinden de camperplaats. We komen via een krappe ingang erop er zie 2 campers staan en dus denken dat we plek hebben. Mooi mis, de andere 2 plekken zijn gereserveerd en we moeten uitwijken naar de camping. Die heeft een internetsite en dan blijkt ook die vol te staan. We wachten toch even tot de receptie weer open is om te zien wat er mogelijk is. En dan blijkt dat ze nog een paar plekjes voor “noodgevallen” zoals wij hebben en we kunnen 2 nachten blijven. We krijgen een ruime stek achter het restaurant aangewezen en dat is voor ons goed genoeg.

Nadat we zijn gesetteld gaat Sandra op de fiets naar Eersel om wat inkopen te doen. Ik houd met Maxi de wacht bij de camper en zitten lekker onder de luifel want de zon breekt even door. Helaas voor Sandra was dat van korte duur want na een halfuurtje regent het. Wij zitten droog en zij op de fiets, denk ik, nat te worden. Als Sandra terug is en weer is opgedroogd gaan we eten in het restaurant van de camping. Het is geen haute cuisine maar wel smakelijk en gezellig. We eten ons buikje rond en na een lekker nagerecht drinken we koffie bijnier camper.
Morgen slapen we uit, als er tenminste niets geks gaat gebeuren.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.