De truc van St. George, we laten de camper achter...

Verenigde Staten, North Las Vegas

De Red Rock canyon van Las Vegas is schitterend. Stevig wandelen met veel hoogteverschillen.
Daarna met de auto de rest van het park af.

We hebben met de grootste moeite kaartjes kunnen krijgen voor de Antilope canyon in Page in Arizona.
Om 8.15 uur moeten we er zijn het is echter 3 uur rijden. Zo vroeg komen we ons bed niet uit, dus hebben we een hutje gehuurd in Page met alles erop en aan en 3 slaapkamers.
Onderweg doen we dan de Marble canyon aan en de cliff-dwellers, schitterende rotsblokken, die balanceren op hele smalle ondergrond.

De rit is alsof er een film voor je wordt afgespeeld, de ene schitterende scene volgt de andere, het wilde westen op zijn mooist.
We hebben de camper op de campground gelaten. We rijden intussen op 2300 meter hoogte en daar is het 's nachts behoorlijk koeler, zelfs sneeuw komen we nog tegen.

De volgende ochtend zijn we op tijd bij de Antilope X canyon, waar ze onze reservering niet kunnen vinden. Gelukkig hebben we de tickets in de telefoon staan. Het blijkt dat we via Viator hebben gekocht maar die hebben het niet geverifieerd met hun.
Ze zijn tussen de 3 en 4 maanden dichtgeboekt, dus 4 dagen ervoor kaartjes kopen kon dus niet lukken.
Ze hebben gelukkig medelijden met ons en we mogen toch mee, poeh poeh oef. Wij blij😅🥳🥳

We wandelen de 30 meter diepe canyon in en vergapen ons aan de geweldige kleuren. We moeten mondmaskers voor maar dat maakt het er niet minder spannend door....

Geschreven door

Al 13 reacties bij dit reisverslag

GEWELDIG!

rob&astrid 2022-04-03 08:15:16

Onwaarschijnlijk mooi! Beelden die op je netvlies blijven staan.

Martha Jonkers 2022-04-03 08:18:35

Mooi. Blijf henieten

Veronica.en.Wim.op.reis 2022-04-03 08:31:30

Prachtige natuur, roept herinneringen bij ons op !! Genet er maar van

Fred & Ingrid 2022-04-03 10:22:08

Fantastisch, alsof ik er zelf weer loop!

Vera 2022-04-03 11:14:03

Wauw wat een fantastische ervaring en mooie beelden. Fijn dat jullie toch nog mee mochten. 👍🏽

Joop en henny 2022-04-03 11:43:45

Wat een super mooie ervaring en die kleuren wouw!! Dit is weer echt genieten voor jullie! Veel plezier! Warme groet, Kees en Ingrid

Ingrid 2022-04-03 13:48:30

Jullie hebben geboft dat je mee mocht Prachtige foto’s

Trix en Wim 2022-04-03 17:37:48

Lieve Astrid en Rinus, Wederom adembenemend zó mooi en ook weer de spanning om de Antilope- Canyon in te kunnen. Het is jullie allemaal gelukt en Oh, wat een prachtige, krachtige natuur....als de mooiste, onvergetelijke kado's voor jullie inspanningen..... Van harten❤❤❤❤nog heel veel mooie reiservaringen in (vooral) goede gezondheid. Lieve groet van ons Xxx xxx Annemiek en Cees

Annemiek 2022-04-03 21:08:21

Jee wat een mooie plaatjes weer. Nog steeds jammer dat wij destijds te weinig tijd hadden voor Antilope Canyon. Ik geniet met jullie mee! 😘😘

Angeline 2022-04-03 22:51:10

Prachtige foto's weer. Geniet van alles om jullie heen Groetjes uit Almere 🌻 🌹 🌻

Dick en twan 2022-04-04 02:50:30

Geweldig weer

Urselien Pos 2022-04-04 09:15:36

Ook weer schitterende foto's!!

Daniëlle de Ruiter 2022-04-27 18:18:10
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.