Hi Guys, we zijn half-Americans zo langzamerhand...

Verenigde Staten, Pierson

De Amerikanen hebben naast de tulpen en wooden shoes, het idee dat we alles schaatsen of lopen in Holland.
Niet echt vreemd als je ziet dat een amerikaan die naar het zwembad wil zo'n 100 meter verderop, of de auto of zijn elektrische golfcart pakt. Liefst start hij zijn auto een half uur voor vertrek zodat deze lekker is voorverwarmd.

De vuilniszak gaat voor op de motorkap, om met een gangetje van 10 km/u naar de vuilcontainer te brengen, die 1 minuut lopen verderop staat. Ongeveer 50 % heeft ernstige obesitas en de andere 40% zijn gewoon te dik, maar allemaal staan ze superpositief in het leven.
Althans als je alle sterke verhalen ook gelooft. Ze komen soms binnen met een wrakkige auto en dito caravan, maar ze hebben net hun resort in Georgia verkocht en gaan nu een nieuw complex in Florida beginnen. Maar in 2de instantie blijkt hij een kunstenaar die schilderijen maakt en foto's van zijn werken laat zien, zelfs de kerstman heeft hij geschilderd. Als het al echt is laten we het erop houden dat het niet onze smaak is.....

Bill verteld dat hij een levensverzekering gaat afsluiten, hij is 66 en moet gedurende 15 jaar 200$ per maand betalen.
Mocht hij voor zijn 81ste overlijden krijgt zijn vrouw Dawn 150.000$, de keuringsarts moet vandaag op de campground langskomen voor de keuring. Ik vertel dat ze bij ons geen brandende schepen verzekeren, hij rookt medicinale marihuana en eet alleen maar junkfood, waar hij nog trots op is ook........

Het moge duidelijk worden dat we hier al aardig ingeburgerd raken, ze hebben ook door dat we de camper pakken om boodschappen te gaan doen, we krijgen aanbiedingen dat ze ons we even met de auto willen brengen, lief maar niet nodig.
Alle andere boodschappen doen we bij Amazon.com, volgende dag in huis...

Alles kan op de campground gebeuren, zelf laten we het luifeldoek van de camper volgende week vervangen, ter plekje dus.
Beter nog bij de buren, de hondenwas/knip centrale komt met aanhanger en aggregaat aan de deur en de 2 hondjes zien er na een uurtje, weer kaal en gepoetst uit.

We zijn 4 maanden onderweg vandaag en "we gaan nog niet naar huis"..........nog lange niet....

Geschreven door

Al 11 reacties bij dit reisverslag

Leuk weer een verslag van jullie te lezen. ja het is een appart volk,zonder auto zijn ze nergens. Wij hebben dat ook meegemaakt, in een motel vroegen we de weg naar een bestemming dat was ongeveer 1,5 km en toen we aangaven dat we dat wel kunnen lopen stonden ze je aan te kijken of je wel helemaal goed was. veel plezier nog verder en tot het volgende verslag Groetjes

Fred & Ingrid 2022-01-14 17:15:00

Weer een heel leuk verslag Rinus en Astrid! Fijne tijd en ik kijk uit naar het volgende verhaal en foto’s. Hartelijke groeten.

Nel Biesheuvel 2022-01-14 20:04:13

Leuk weer wat te lezen over jullie reis door de V.S. Het blijven toch rare mensen die Amerikanen. Gezonde voeding leeft niet echt bij het merendeel van de Amerikanen. Groetjes van ons

Trix en Wim 2022-01-14 21:26:14

Heerlijk die verhalen! Obesitas, ja wat wil je met die porties die je daar krijgt in de restaurants! Op een road trip door Canada en Alaska hebben een vriendin en ik 4 weken lang elke dag 1 gerecht besteld. Zelfs samen kregen we het bij lange na niet op! Dan kom je maar zuinig over maar weggooien is erger. Veel plezier en de foto’s zijn weer prachtig!

Angeline 2022-01-14 22:27:50

Ik was nog niet klaar: zo te zien zijn jullie ook weer niet teveel ingeburgerd: nog lang geen obese zo te zien 😂

Angeline 2022-01-14 22:29:21

De helft zit erop Nog lange niet naar huis. Fijn gevoel toch maar we kijken er weer naar uit als jullie terug zijn toch weer even 'n praatje te maken We missen het wel hoor. ff geduld Twan ha ha. Geniet ervan en tot horens Lieve groet uit Almere 🌻 🌹 🌻 O ja de nieuwe keuken is geplaatst in ons nieuwe huis. Eindelijk 🌹

Dick en twan 2022-01-15 03:44:29

Alweer 4 maanden op reis , wat vliegt de tijd . Het was een leuk verslag om te lezen. Nog een fijne vakantie ⛺️

Marijke 2022-01-15 06:31:44

Wat een leuk verhaal weer om te lezen. Jullie hebben het wel naar je zin zo te lezen. Ja met die eetgewoontes gaat het daar echt niet goed 😜. Geniet nog lekker van jullie avontuur en we kijken uit naar weer een leuk verhaal.

Joop en Henny 2022-01-15 10:02:50

Eigenlijk niet vreemd dat daar zoveel obesitas voorkomt. Ik wist dat de mensen niet veel aan gezond leven deden maar dat het zo erg was wist ik niet. Veel plezier daar.

Paul en Carla 2022-01-15 10:44:37

Gezellig weer iets te “ horen “ van jullie! Blijf lekker genieten van alles! Warme groet, Kees en Ingrid

Ingrid 2022-01-16 13:37:26

leuk de foto's van jullie. Ik was bijna vergeten hoe jullie eruit zagen. ha ha

marcel 2022-01-17 09:33:22
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.