Vanmorgen zaten we om 11 uur al aan de wijn. Beetje vroeg, maar je krijgt steeds maar een paar slokjes, dat moet dus wel kunnen.
Deze keer was het een biologische wijnboer. Met veel enthousiasme sprak hij over zijn wijnen. Gelukkig was er een super vertaler bij, want dat rappe Frans is niet te volgen.
Maar smaken verschillen, deze wijnen konden mij niet bekoren. Maar hij had wel super lekkere geitenkaasjes. Dus daar 2 van gekocht.
Na de proeverij met z'n vieren naar het kasteel van Cheverny gefietst. De rest gaat terug naar de camping. Ze weten niet wat ze hebben gemist, het is een prachtig kasteel met een schitterende tuin waar veel oude bomen en mooie beelden in staan. Wij hebben met heel veel plezier de mooie inrichting bekeken en in de tuin gewandeld.
Vanavond eten we in het restaurant van de camping.
Geschreven door KeesenMarijkeopAvontuur