Boottochtje

Marokko, Moulay Bousselham

Vanmorgen zijn we met z'n allen een boottochtje gaan maken in de lagune waar we aan staan. We gaan om 9.30 uur naar de bootjes want dan is het al aardig eb en de bedoeling is dat we vogels gaan spotten. Het is dan in Nederland al 10.30 uur, we hebben 1 uur tijd verschil, dus wij wennen nu al aan de wintertijd. We zitten verdeeld over 3 bootjes, want ze zijn niet groot. Onze schipper wijst ons trots op allerlei vogels, waarvan hij denkt dat we die nog nooit gezien hebben. Maar alle vogels die er zitten, hebben we ook in Nederland. Maar het mag de pret niet drukken, het is een heel leuk tochtje en weer eens wat anders. Als we terug komen is er op het strand vismarkt, want de vissersboten komen net terug van zee. Het is al erg warm, we blijven dus maar niet al te lang en houden ons de rest van de dag lekker rustig met een boekje. Morgenochtend op tijd het dorp bezoeken, als het nog niet te warm is.


Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Wel bijzonder hoor daar. Af en toe relaxen is nodig anders hou je het geen 3 maanden vol😀. Leuke foto’s.

ton-en-marga.op.avontuur 2018-09-15 23:06:15

Ze hebben daar dus ook kokspreeuwen!

Jannie 2018-09-15 23:13:16

Wat geweldig van die vogels😂Leuk om weer alles te lezen.Een mooie reis!

Jolande 2018-09-16 10:21:04

Vandaag weer eens even je reisverslagen en.foto's gelezen en bekeken. Wat een avontuur. Marokko is zo anders als Europa maar ook zo leuk om een andere cultuur te zien. Blijf genieten😙

Gre 2018-09-16 13:26:28

Ziet er allemaal mooi en interessant uit. lekker genieten!!!

Joke 2018-09-16 18:40:23
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.