Schitterend natuurpark Albufera 2

Spanje, Valencia

Vandaag gaan we weer fietsen in het natuurpark. We nemen nu een andere route, dichter bij de zee. Over het algemeen zijn het prima fietspaden, op een paar na waar veel keien liggen. Dit gedeelte van het park is veel groener dan bij het meer. Veel naaldbomen want het is hoofzakelijk zandgrond zo dicht bij zee. Dat groen steekt prachtig af tegen de staalblauwe lucht. Gisteren hadden we wat wolkenvelden, maar nu schijnt de zon volop. Soms rij je vlakbij de zee, dan weer door het bos of langs een meertje. Ook dit is weer een prachtige fietstocht.
Een boterham hebben we meegenomen, want de snackbars zijn hier niet dicht bezaait. We vinden een mooi plekje om een pauze te houden. De zee loopt hier over in het water landinwaarts. Bij iedere golf loopt er een hele club drieteenstrandlopertjes (van Bettina geleerd) mee te rennen met de golf, om er wat te eten uit te pikken. Zo'n leuk gezicht, hoe razend snel ze zijn op die kleine pootjes.
Terug kunnen we nog een poosje in de zon zitten. Maar daarna echt naar binnen, want met zo'n heldere lucht, koelt het ook snel af.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Mooie foto’s!

jos-en-francien.in.de.zon 2023-01-26 17:59:44

Prachtig daar. Ben best jaloers nu.😊

Suus 2023-01-26 22:48:12

Nou goed te doen daar Marijke. Wij zijn druk bezig de koffers te voorschijn te halen en kleding uit te zoeken. Dinsdag is het weer zover, lekker even naar de zon. Veel plezier nog daar 🚴🚴‍♂️🖐

Winnie 2023-01-28 16:25:28
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.