Delphi in de regen

Griekenland, Delphi

We gaan vanmorgen al vroeg op pad, rond 8.30 uur, richting de beroemde opgravingen en het museum van Delphi. Het is ruim 2 km, een aantal gaat met de fiets en een aantal met de auto. We gaan daar zo vroeg heen omdat we de grote stroom toeristen die overal vandaan komen met bussen, voor willen zijn. Dat lukt prima we zijn er zo en het is nog niet druk. Het is erg bewolkt en er wordt regen voorspelt. Dat is jammer, maar bij 30 gr. omhoog klimmen is ook niet alles. Want geklommen moet er worden. De opgravingen van Delphi worden de mooiste van Griekenland genoemd. Het is een groot terrein, waar veel mooie overblijfselen te zien zijn. Wanneer we naar boven klimmen is het nog droog, maar eenmaal boven begint het behoorlijk te regenen. Met een beetje wind erbij, is het best koud alleen in je t-shirtje. (regenjas zit beneden in de fietstas) Terug naar beneden, halverwege wordt het weer droog, met een klein beetje zon. Alles droogt weer snel op. Op naar het museum, waar veel zaken die opgegraven zijn, worden tentoongesteld. Dat is gelukkig binnen, want het gaat regelmatig weer regenen. In het museum kijk je je ogen uit. Wat een prachtige overblijfselen staan daar. Ik kan bij deze pindat wel 50 foto's voegen. Het een is nog mooier dan het ander. Ik heb er toch al veel te veel, het internet is hier super traag, het duurt heel lang voor ze erdoor zijn. Maar ik ga het toch proberen. Als we uitgekeken zijn, gaan we met elkaar nog wat drinken in het dorp. Daarna gaan een aantal nog een rondje shoppen in de vele souvenir winkeltjes. Op het moment dat ik deze pindat maak is het 17.00 uur en komt de zon steeds meer tevoorschijn.
Aan het eind nog 3 foto's van onze prachtige plek met geweldig uitzicht op camping Apollon.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Ware kunstenaars en beeldhouwers waren de oude Grieken. Prachtig te zien op de foto’s, in het echt vast nog veel mooier. Lekker plekje hebben jullie😀

ton-en-marga.op.avontuur 2019-05-27 17:43:06

Nou Marijke weer schitterende foto's laat je ons zien. Jullie komen toch maar weer allerlei mooie dingen tegen onderweg. Genieten maar.

Winnie 2019-05-28 00:10:36

Wat een pracht , een gave al die prachtige beelden , en werr zon mooie omgeving👍🌺😍

Frida 2019-05-28 18:02:15

Interessant allemaal Marijke!! Bijzonder om een klein beetje idee te krijgen hoe het vroeger was.

Joke 2019-05-28 19:40:10

Zo jullie hebben weer veel gezien van al die oude beelden en ruïnes, mooi hoor.

Winnie 2019-05-29 00:36:44
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.