Schoenen, schoenen, schoenen

Marokko, Tafraoute

Vandaag de wekker wat vroeger gezet, want de bergen achter de camping kleuren bij zonsopgang eerst okergeel en worden daarna roze is ons vertelt. Dat willen we natuurlijk zien en op de foto vastleggen. Dat okergeel klopt wel, maar voor dat roze moet je wat fantasie hebben denk ik. Maar het is toch wel een prachtig gezicht, De vlakte achter de camping is schitterend met veel vogels. In de loop van de morgen gaan we naar Tafraoute. We staan vlakbij het centrum, 5 minuten lopen, dus dat is makkelijk. Tafraoute is bekend om z'n schoenen. Het dorp hangt er vol mee. Ze worden ter plekke gemaakt. Allemaal even kleurig. Tegen de avond is er sangria, om Hans zijn verjaardag te vieren. We hebben er een buffet bij, iedereen heeft z'n best gedaan om wat lekkers te maken. De dag wordt gezellig afgesloten.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Leuk al die schoenen, je maat was er toch wel bij? Ik had vroeger een Marokkaanse tas bedenk ik me nu, had een heel apart luchtje. Hoe laat liep de wekker af? Wat is vroeg? 😴😉😲 Groeten van Leen en mij.

Jannie 2018-10-02 07:53:58

Mooi, Marijke! Heb je nog schoenen gekocht?

Henny 2018-10-02 20:06:10

Wat ziet dat er allemaal kleurrijk en gezellig uit! Genieten! Liefs van ons

Esther 2018-10-02 20:33:39
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.