Terug in Nederland

Nederland, Ezumazijl

8 juni vertrokken we uit Papendrecht, naar onze 1e overnachtingsplaats in Luxemburg. Het is nu 8 augustus, precies 2 maanden later, als we de grens bij Groningen oversteken terug naar Nederland. De tijd is omgevlogen. We hebben tot nu toe veel mooie plaatsen bezocht en heel veel gezien. Er zullen zeker nog wat mooie plaatjes volgen, want we hebben nog een weekje.
Zoals de plaats waar we nu staan, in Friesland vlakbij het Lauwersmeer. Het is dat er een dijk voor staat, anders zouden we het Lauwersmeer vanaf hier kunnen zien. We staan op een kleine camperplaats bij een boer. Prachtige plek aan het water, waar we weer toevallig terecht komen.
De eerste plaats die we uitgezocht hadden was in de buurt van Kollum, een wat grotere plaats. Maar die sprak ons niet aan. Door naar Anjum, dat was een mooie plaats maar die was vol. We hadden nog een plaats op ons lijstje staan, maar toen we Anjum uitreden, stond er een bord langs de weg met "camperplaats" 500 meter. Eerst daar maar kijken. Zo zijn we op cp Ezumazijl terecht gekomen en belangrijker, we kunnen er staan, laatste plaatsje.
We rijden hiervandaan zo het fietspad op naar Kollum of Lauwersoog. Na het eten zijn we de 10 kilometer naar Kollum gefietst. Daar zijn wat winkels en restaurantjes, maar met de maandag is er veel gesloten. Aan het eind van de middag ga ik nog even de dijk op, om wat foto's bij het Lauwersmeer te maken. Prachtig daar en heel veel vogels. We boffen maar weer met zo'n mooi plekje.

Geschreven door

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Welkom terug in Nederland! 😃

Linda 2022-08-09 07:43:44

….heerlijk! En wat hebben jullie een prachtig weer! Geniet ervan!

Stephanie 2022-08-09 09:01:32

Nog effe genieten dan maar!

Suus 2022-08-09 09:36:18

Wat een prachtig plekje weer, en wat is Nederland toch mooi, Gelukkig zie ik het rooie petje weer!

Jannie 2022-08-09 21:45:18

Lauwersmeer prachtig natuurgebied! Dokkum is ook leuk om te bezoeken. Heeft leuk winkelbestand Marijke😁🙈

Emmy 2022-08-09 22:02:34
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.