Camping Meltemi Gythion

Griekenland, Gythio

Er staat niets op het programma vandaag en er is prachtig weer voorspelt. Dat is natuurlijk heerlijk als je ook nog aan de zee staat. De lucht is staalblauw en het wordt ongeveer 28 graden. Met een beetje wind van zee is het prima vertoeven hier. Kees blijft lekker bij de camper luieren en ik ga een stuk langs het strand wandelen. Je kan gelijk vanuit de camping het mooie strand op. Er ligt hier redelijk zand, maar ook veel steentjes. Dat zie je hier eigenlijk overal langs de kust. Langs het pad wat ik loop, staan prachtige cactussen en in de verte zie je ook de sneeuw op de bergen. Na een tijdje lopen, kom ik bij de turtle beach. Dat is een stuk strand waar in de zomer schildpadden aan land komen en hun eieren leggen. Jammer genoeg nu niets van te zien. Bij een eethuisje staat een galg met een grappig bord, een Griek wilde denk ik lollig zijn. (zie foto). Het is erg rustig langs het strand, er zijn niet echt veel toeristen. Wat opvalt, dat het op de meeste campings best stil is. Het schijnt niet erg goed te gaan met het toerisme. Dat is jammer, want het is een prachtig land, met heel vriendelijke mensen.
Terug bij de camping, ga ik nog een poosje op het strand een boekje lezen en natuurlijk neem ik een duik in het glasheldere water van de zee.
Ton heeft op de fiets een leuk restaurantje niet ver van de camping ontdekt, met terras aan het strand. Daar hebben we met z'n vieren 's-avonds heerlijk zitten eten. We hadden er even niet aan gedacht om een zaklamp mee te nemen en lopen in het pikkedonker weer terug naar de camping. Het voordeel daarvan is dat we de dag eindigen met een prachtige sterrenhemel.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Ik ben weer bijgelezen. Wat een prachtige dingen zien jullie onderweg. Topvakantie volgens mij. Mooi weer, leuke dorpjes, lekker eten en drinken😊 Vooral dat restaurantje aan het strand ziet er top uit. Geniet ze😀

ton-en-marga.op.avontuur 2019-06-08 09:11:31

Ik 'blader' zo door je verslag Marijk en zie steeds ook foto's met die strakblauwe luchten!

Suus 2019-06-22 11:47:05

Heerlijk!!!

Suus 2019-06-22 11:47:46
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.