Vandaag hebben onze benen rust nodig na die tocht van gisteren. We willen alleen even boodschappen doen, bij de supermarkt hier 2 km vandaan. Een makkie zou je denken. Dat valt best tegen, de wegen in de omgeving zijn behoorlijk steil. Gelukkig hebben we elektrische fietsen, anders is het geen doen hier. Tenminste niet voor ons. Het is een leuk kleurig dorp en best druk op straat en in de winkel. Het lijkt hier wel India of Nepal. Wat mensen betreft ziet het er weinig Portugees uit. De baas hier had het al gezegd. Ze zijn overigens super aardig en zeggen allemaal gedag.
Het blijkt ook zaterdag wasdag te zijn. Ik heb nog nooit zoveel was buiten zien hangen. Gewoon aan de straat en over hekken. Overal waar je maar was kan drogen. Ik heb het idee dat die gastarbeiders in van die kleine huisjes wonen, die hier overal staan.
Midden in het dorp, staat een mooi kleurig kerkje. Ik loop er even binnen, het is maar klein. Op het plein ervoor, veel mannen, die denk ik vandaag een vrije dag hebben. Gezellige boel. Verder genieten we vandaag, van weer een prachtige dag.
Geschreven door KeesenMarijkeopAvontuur