Balcon de Europa

Spanje, Nerja

Het wordt vandaag een hoofdzakelijk bewolkte dag. We besluiten een ander plekje te zoeken, omdat bij Castell de Ferro niet veel te zien en te doen is. 62 kilometer verder ligt Nerja. Deze plaats is bekend om het "balcon de Europa". In het centrum van Nerja, is een grote parkeerplaats(62207), waar je gratis kan staan om de plaats en het "balcon" te bezoeken. Het verdiend absoluut geen schoonheidsprijs hier, maar we zijn er toch bijna niet en vanavond gaan de gordijnen dicht. We zijn zeker niet de enige camper die hier staat. Er staan er tig, dus dat geeft een veilig gevoel.
Nerja is een leuk, gezellig dorp, met heel veel restaurantjes en winkeltjes. Het is een beetje Marokko achtig maar dan veel netter. Richting zee, komen we bij het "balcon de Europa" het is een lange boulevard op een klif bij de zee. Die zee gaat nog behoorlijk te keer, want de wind is nog steeds lekker bezig. De temperatuur van een graad of 17 is nog prima.
Omdat hier ontelbaar veel pizzeria's zijn, (het lijkt wel Italië) besluiten we op een terrasje een pizza te eten. Voor nog geen 15 euro, zitten we heerlijk te eten.

We hebben nog genoeg tijd over een cache te gaan zoeken, die op een mooie plek zou liggen. De Garmin geeft aan op 3 kilometer afstand. Maar dan kom je er achter, dat 3 kilometer heel ver kan zijn. Het wordt weer eens een heel pittige tocht, met klimmen en klauteren. Eindelijk kom je dan aan op een bijzondere plek, met nog een leuke verrassing. Die foto's en dat verhaal zet ik morgen in pindat, want anders worden het heel veel foto's in 1 keer. Ik denk trouwens dat we morgen na onze verhuizing de rest van de dag nodig hebben om bij te komen van de klimpartij van vandaag.


Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Ooo wat is het daar mooi. En dan ook nog een heerlijke pizza. Geweldig dat je iedere 100 km verderop weer zulke prachtige uitzichten enz hebt

Ali 2023-02-14 20:16:17

Wat een geweldige reizigers zijn jullie toch. Ik geniet van je "reis verhalen" Ik vind het geweldig hoe jullie dat volhouden. Ik reageer zo nu en dan , maar ik sta versteld van je GOEDE verslagen. Wie van jullie tweeën zit meest achter het stuur? Jullie kunnen wel French den ik, Maar Spaans? Je ben al zolang van huis, je vergeet je Hollands toch niet ? En wie van ONZE familie krijgt deze mooie berichten ook? En je zus Jannie? GOEDE REIS, EN VOORSPOED, Nick & Maria.

JULLIE LIEVE TWEEEN. 2023-02-15 06:13:56

Wat een mooie plaatjes, ook ik geniet van je reisverslagen en mooie foto’s.

Tineke 2023-02-15 13:44:54
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.