Geschreven door Inge.gaat.wandelen
Wat zal je t waarderen je t als je je eigen ding weer kan doen s avonds en in je eigen bed kan slapen. Maar... n mens blijft er flexibel door. Je doet t fantastich.!! Succes de komende dagen met hopelijk wat vrolijker weer.
Wilma 2023-09-19 18:24:13
Ik ga steeds meer bewondering krijgen voor jouw wil om dit te doen. Als ik die rij zie en die slaapplekken dan is het duidelijk niets voor mij. Ik zal ook nooit een pelgrim worden. Maar jij bent nu ongeveer halverwege en het gaat je goed. Ik snap niet helemaal die boot boeken enz. maar dat maakt het volgen juist zo leuk. Oja de groeten van Pia. Succes verder.
willem 2023-09-19 18:24:17
Inderdaad veel mensen op de Camino. Ook wel leuk die ontmoetingen denk ik. Moedige vrouw ben je Inge
Pepi 2023-09-19 20:58:26
Wat een drukte al die mensen met hetzelfde doel, ongelooflijk en dat al vele jaren. Dat slapen lijkt me ook erg moeilijk hoewel het er goed georganiseerd uitziet. Super dat je het zo volhoudt. Hoop voor je dat de nattigheid morgen meevalt. Succes
Joke 2023-09-19 21:11:28
Goed bezig Inge. Blijf genieten! En ik duim voor een zonnetje voor je 🌤️
Anita 2023-09-19 22:04:40
Hoi Inge! Ik vind het helemaal super dat je dat allemaal helemaal alleen doet.👍 Wat dat slapen betreft, ik denk dat je zo moe bent, dat je blij bent als je ligt. 🤔 Ik hoop dat je vandaag een lekker 🌞netje hebt. 😘
Rian 2023-09-20 09:36:09