Vandaag was het prima weer om te wandelen, 26° en🌤
Na het ontbijt zijn we vertrokken. We zijn eerst naar het busstation gelopen, daar begon de wandeling. De wandeling gaat door het binnenland langs olijfgaarden, langs de kust en door het oude centrum. Via de app Komoot hebben we deze wandeling gevonden. De wandeling is ruim 13 km maar naar het begin punt en weer terug is ook samen 3 km. Dus totaal 16 km😜 het was een mooie wandeling langs een oude "torre" een grot in zee en langs Pizzomunno.
https://www.visitvieste.com/il-pizzomunno- %E2%98%85%E2%98%85
Erg afwisselend met af en toe steile stukjes.
We waren om 16.00 uur weer terug. We zijn toen even lekker naar het mooie zwembad gegaan. Dat was heerlijk bijkomen. Tegen half 8 zijn we met de auto naar het centrum gereden, we hadden geen puf meer om weer zo'n stuk te lopen. We hebben heerlijk gegeten bij Ristorante Padre Pio. We hebben ook meteen gereserveerd voor vrijdagavond
We hebben vanmiddag besloten om hier pas zaterdag te vertrekken. Vieste is nl. erg leuk, er is veel te doen en het blijft hier tot het weekend heel goed en zonnig weer. Het midden en Noorden van Italië is veel minder stabiel. Zaterdag rijden we naar het Trasimenomeer, zondag naar Como en maandag naar Karlsruhe. Gemiddeld zo'n 500 km per dag. De afstand Vieste- Purmerend is bijna 2000 km en 22 uur rijden.
Vandaag 3 km gereden
22 km gelopen 🫣
26°🌤☀️
Geschreven door AnJos