Wandelen naar de Subway Cave

Verenigde Staten, Cottonwood

Wat een geweldige dag!!
De lucht was weer stralend blauw toen we opstonden!!🌞 Heerlijk! Eerst ontbeten en boodschappen voor de lunch gedaan.
Daarna naar West Sedona gereden. We wilden parkeren bij het begin van de Boynton Canyon trail. Maar......overvol!!
Gelukkig konden we langs de weg parkeren.
De meeste mensen die hier wandelen zijn Amerikanen( zie mijn reactie op gister), we zien geen buitenlandse toeristen. Die hebben we alleen in Las Vegas gezien eind december. De meeste parkeerplaatsen voor wandelingen schijnen om half 9 al vol te staan.
We hebben dus geluk dat we de auto konden parkeren.
We beginnen om 10.50 uur. En doen eerst de bypass naar de Vista. Heel erg mooi!
Daarna lopen we richting de volgende bypass, die niet op de kaart staat maar waar ik wel over gelezen had. Onderweg vertelde een meisje dat ze daar naar toe gingen en ze had een plaatje van hoe mooi dat was...! Het was de Subway Cave!
Wij volgden dus de mensen die die afslag namen. ( Het was niet aangegeven) Na een half uur over een smal paadje kwamen we aan bij de cave.
Maar daar moest je nog 15 tot 20 meter steil omhoog! Oeiiii heftig.
Het lukte iedereen die het probeerde.
Dus wij ook maar proberen, het ging moeizaam maar het lukte!! Wow wat een geweldig uitzicht! Super!!!
Daarna moesten we ook weer terug natuurlijk, dat ging iets makkelijker. Maar we waren blij dat we⁷ weer beneden waren .
Daar even een plek gezocht om ons broodje op te eten en om bij te komen.🤔🤪 We hebben besloten om zoiets niet meer te doen.....🙄
Daarna zijn we verder met de wandeling gegaan. We kwamen in een bos terecht tussen de bergen in. De zon kon daar niet komen. Het was er dus erg koud. De blaadjes op de grond waren bevroren.
Dit was een lijnwandeling, we liepen dus dezelfde weg terug. Na 12 km waren we weer terug bij de auto. We hebben er bijna 5,5 uur over gedaan.
Terug op de kamer even heerlijk onder de douche en toen weer naar oud Cottonwood gereden. We kwamen terecht in een wijnproeflokaal/ osteria. Daar hebben we heel erg lekker gegeten.
Morgen gaan we voor 1 nacht naar Payson. Dit ligt op anderhalf uur rijden.
Totaal 15 km gelopen.

* We merken hier weinig van de coronatoestanden. Alle restaurants en winkels zijn open. We hebben nergens ons vaccinatiebewijs moeten laten zien.
Wij dragen in winkels sowieso een mondkapje , maar het is niet overal verplicht.
In grotere steden zijn ze strenger.
We zien wel veel winkels/ restaurants die op halve sterkte draaien door personeelstekort en/ of leveringsproblemen hebben. Er is veel op in de winkels.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Een hele klim maar wat is het daar mooi. Die knal blauwe lucht kan ik me goed herinneren van Utah en Arizona

Marjon 2022-01-21 07:15:13

Wat mooi is de Subway Cave. Dat was het wel waard om omhoog te klimmen. Fijn dat jullie ook goed weer hebben. Jullie diner ziet er ook weer prima uit. Groetjes vanuit een koud en druilerig Purmerend.

Rob en Karin 2022-01-21 10:12:42

Idd mooi en een fijn paadje naar boven ! Vreemd hè geen mondkapjes in die plaatsjes ! Ik heb net de medische mondkapjes gekocht Usa blijft een een mooi land ! En ook wij hebben er mooie herinneringen aan !

Gerbien 2022-01-21 10:51:15

Schitterend allemaal 👍

Chris en jeanne 2022-01-22 09:09:44
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.