Kaart is tijdelijk niet beschikbaar. Probeer later opnieuw.

Zon en zee

USA familiebezoek en roadtrip 08 dec 2022 - 27 jan 2023

maandag 12 december 2022, Fillmore, Verenigde Staten

De dag begon met een dompertje. Mijn externe harde schijf heeft het begeven en bij de reparateur bleek het niet te herstellen of terug te halen. Alleen als je er een specialist aan laat werken. Maar dat kost minimaal $300. Heel jammer.
Dus nu maar op zoek naar een nieuwe.
Na de lunch zijn we naar Carpinteria gereden. Dit is de 1e plaats waar ik in 2000 heb overnacht in de USA. Ron en Charlotte woonden daar net. Ik vond het toen een heel leuk plaatsje. En vanmiddag bleek dat ik het nog steeds leuk vind!🤪
We hebben lekker langs het strand gelopen en over de bluffs.
De zon scheen weer heerlijk, alleen boven de bergen hingen donkere wolken.
De temperatuur is niet zo hoog , ongeveer 14 graden.
Totaal 8 km gelopen.
138 km gereden

Al 5 reacties bij dit reisverslag

Dat is balen!. Ik hoop dat je niet al je foto's kwijt bent?
Ik gebruik al een paar jaar geen externe harde schijf meer maar laat alle foto's op mijn laptop en mobiel automatisch opslaan in Google foto's. Of ik stuur ze er zelf naartoe. Ik heb namelijk al twee keer een gecrashte harde schijf gehad.

Marjon 13 dec 2022

Heel vervelend, maar wat weer prachtige foto’s!

Winy 13 dec 2022

Gelukkig heb ik ook bijna alle foto's op google en de foto's vanaf 2018 staan ook nog op de computer.
Ik had de schijf ( was al vrij oud)speciaal voor deze vakantie weer in gebruik genomen om te kunnen werken in fotoalbums die ik bij Albelli maak. Er stonden heel veel fotosjablonen en wordart/ plaatjes op in veel verschillende mapjes.....erg veel werk van gehad🥲.......kan dus weer opnieuw beginnen.
🤣goed dat ik met pensioen ben

AnJos 13 dec 2022

Heb er helemaal geen verstand van! Maar je maakt wel mooie foto,s

Chris en jeanne 13 dec 2022

Anjo 14 dec 2022

Plaats een reactie

 

USA familiebezoek en roadtrip
Aantal reisverslagen:51
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:1656
Laatste verslag:27 jan 2023
Reisduur:50 dagen
Reisperiode:van 08 dec 2022 t/m 27 jan 2023
Bestel een album van deze reis

De reisverhalen van AnJos volgen

Ontvang een email zodra AnJos een nieuw reisverslag schrijft.