Strand

Italië, Maratea

Een kort verslag...
We begonnen met het ontbijt op het pleintje. Daarna rijden we van het stadje naar beneden naar het strand. Er zijn niet veel parasollen meer. Dus het is lekker rustig. We merken wel dat de prijzen hier veel hoger zijn dan in bv Scilla en Reggio, ook voor het eten , de broodjes en de drankjes. Er zijn ook meer toeristen: Duitsers en een jong Nederlands stel die ook in onze B&B slapen.
We blijven tot 5 uur op het strand en doen dan nog een boodschap. Na de voetbalwedstrijd van Ajax via de ipad gaan we eten in het stadje.
Het werd gewoon een pizza!

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.