De laatste dag in Washington.

Verenigde Staten, Arlington County

Nog een warme dag
We waren alweer vroeg wakker, voor de wekker nog.
Vanmorgen een bagel en sinaasappelsap opgehaald bij de receptie van het hotel. Daarna de koffers ingepakt voor de vliegreis morgen naar Los Angeles. We vliegen om 8.30 uur morgenochtend en gaan om 5.15 uur lopend naar de metrobus die ons naar het vliegveld gaat brengen.
Daarna zijn we met de Metro naar het Pentagon gereden. Daar is een Memorial voor de slachtoffers van 11 september.
Toen doorgereden naar de National Mall en gekeken bij de Sculpture Garden en het Smithsonion Museum en bij het National American History Museum. Het zijn prachtige museums, maar dus ook veel te groot! Er is gewoon veel te veel te zien!
Als laatste hadden we om 15.00 uur een tour geboekt bij DC Ducks Tour. Je rijdt dan met een amfibievoertuig uit de 2e wereldoorlog door de straten en gaat dan met de "duck" in het water een stuk varen.
Leuk!👍
We waren tegen 18.00 uur op de kamer.
Even uitrusten en dan lekker eten bij Bistro Mele hier in Roslynn.
We kijken terug op een geweldige en gevarieerde rondreis , we hebben veel beleefd, eigenlijk alleen maar positieve dingen! En 38 dagen gaan ook snel voorbij😂🤗
Voor herhaling vatbaar dus!!! 😎🤣😄
Nu lekker uitrusten bij de familie in Californië . 👍🌞
Ik ga de komende 3 weken nog wel wat bloggen maar niet meer elke dag!
Bedankt voor alle reacties, we vonden dat erg leuk!👍😘

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

WIj hebben ontzettend genoten van alle verhalen en mooie foto's. Een goede vlucht naar LA en genieten in Californië.

TIneke 2019-06-01 08:27:46

Een geweldige reis met prachtige foto’s. Nu nog paar weken “uitrusten”. Gr aan R&Ch Goede vlucht👋🛫

Winy 2019-06-01 08:28:25

Fantastisch om deze reis met jullie mee te beleven. Met veel plezier hebben wij elke dag jullie reisverslag gelezen en de foto’s bekeken. Nu nog drie heerlijke weken in Californië. Veel plezier daar. Goede vlucht en groetjes, ook aan je broer en schoonzus.

Rob en Karin 2019-06-01 10:18:15
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.