Devils Bridge in Sedona

Verenigde Staten, Cottonwood

We waren vanmorgen mooi op tijd wakker. En zaten dus na het ontbijt op tijd in de auto. We reden over de mooie weg 89a richting Sedona. Het was onbewolkt🌞 maar wel koud. In Jerome, een oud mijnstadje stopten we om rond te kijken en koffie te drinken. Mooi!
Daarna reden we naar de parkeerplaats aan de Long Canyon Road in Sedona. Daar begonnen we om 12 uur aan de trail naar de Devils Bridge. Onderweg zagen we veel rode rotsen en rood zand.
Het laatste stukje naar de Bridge was veel klauteren. Heen en terug was het ongeveer 7 km. Een mooie maar wel drukke wandeling met een spectaculair eindpunt. We zijn zelf niet op de Bridge gaan staan.....er stond een hele wachtrij voor🤪
Om 15.00 uur zaten we weer in de auto. Nadat we nog even door Sedona zijn gelopen gingen we op weg naar het Little Daisy Motel in Cottonwood.
's Avond een burger gegeten in restaurant Belfire.
13 km gelopen
138 km gereden
16°

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Prachtig! Ik zie wel weer waarom ik direct verliefd was op Sedoba en omgeving.

Marjon 2022-12-22 10:28:48
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.