Kaart is tijdelijk niet beschikbaar. Probeer later opnieuw.

Naar de Spaanse Schans...

Roadtrip Spanje 13 mei 2022 - 02 jul 2022

maandag 20 juni 2022, Consuegra, Spanje

De wekker maakte ons wakker om 8 uur. Douchen, opruimen en inpakken. Om 9 uur was de Lidl open en daar even brood gekocht. We reden om 10.00 uur weg uit Cordoba. Het was bewolkt en 18 °heerlijk.
We vonden Cordoba erg mooi!!!
Er is heel veel te zien en te beleven.
Cordoba heeft een rijk verleden.
De mensen zijn erg vriendelijk en behulpzaam.
Bv. *Een man sprak ons aan omdat hij hoorde dat we Nederlands spraken. Hij bedankte ons dat we zijn stad bezochten en hij bedankte ons voor .....Louis van Gaalsempre positivo🤣
* een politieagent ging voor ons op zoek naar de plek van een capella die we niet konden vinden. Zijn chef wist het wel en wees ons de weg.
* een mevrouw legde ons de betekenis van de processie uit in het Spaans. Ze vond het zo leuk dat we naar de processie keken.
Gelukkig hadden we de laatste dag prima weer zodat we toch wel veel gezien hebben. De 1e 2 dagen waren te heet.
Om 10 uur reden we weg, richting het Noorden. We gingen door de bergen van de Sierra Morena over de N420.
Het was een mooie route!
We stopten in Almagro, een klein , oud stadje waar op maandag bijna alles gesloten was. De eindbestemming was Consuegra in La Mancha, het land van Don Quichotte.
We noemden het de Spaanse Schans🤣
Aan een straatje op een heuvel staan 13 molens en een kasteel. Daar zijn we natuurlijk geweest!
In het stadje zag je ook steeds doorkijkjes naar de molens. Mooi.
We slapen in een mooi, klein hotel met zwembadje :El Patio de los Jazmines.Dus nog even heerlijk gezwommen.
Op aanraden van de eigenaar hebben we heerlijk gegeten.
Een kaaskroketje vooraf, een amuse van een speciale gazpacho, Jos had de zalm en ik "hert" 🤪 Het was erg lekker!!
8 km gelopen.
307 km gereden.

Al 1 reactie bij dit reisverslag

Leuk gevonden Spaanse Schans. Ik herinner mij die molens ook nog maar dat is al jaren geleden. Zo leuk om jullie te volgen.

Marja Hekkema 21 jun 2022

Plaats een reactie

 

Roadtrip Spanje
Aantal reisverslagen:51
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:1638
Laatste verslag:02 jul 2022
Reisduur:50 dagen
Reisperiode:van 13 mei 2022 t/m 02 jul 2022
Bestel een album van deze reis

De reisverhalen van AnJos volgen

Ontvang een email zodra AnJos een nieuw reisverslag schrijft.