Weer naar Lille.

Frankrijk, Rijsel

We zijn op tijd wakker, en rijden dus op tijd weg 8.15 uur. We komen langs een bakker en kopen lekkere croissants.
Daarna rijden we nog langs de Hyundaidealer om de bandenspanning te laten controleren. Die is nu weer 👍
Het is eerst nevelig en maar 11° maar algauw komt de zon erbij.
Tot Parijs viel de drukte erg mee , maar Parijs was erg druk, o.a. met toeterende feestgangers die een bruiloft vierden met vuurwerk vanuit de auto, en die half uit de auto hingen. Veel politiewagens, ambulances en brandweer maar ook helikopters en straaljagers.😳🥴
We waren 1 uur extra tijd kwijt. Van Parijs tot Lille was het ook erg druk, in beide richtingen. En als laatste: ook in Lille stond het behoorlijk vast.
Het vakantieseizoen is duidelijk begonnen!
Om 16.45 waren we bij ons hotel met eigen parkeergarage: B&B Hotel Lille Centre Grand Palais.
Prima hotel en op loopafstand van het centrum.
Leuk om onze reis hier af te sluiten waar we hem ook begonnen zijn.
We vinden het een erg leuke stad.👍👍
We hebben op een terrasje op het grote plein wat gedronken. En in een zijstraatje heerlijk buiten gegeten.
Morgen dus echt de laatste etappe. We hopen tegen de middag weer thuis te
zijn !🤪😊👍

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.